Zoekresultaten "8 504"
Verwarmd, Regelsonde, voor katalysator
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd, Regelsonde |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Kabellengte [mm] | 350 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Diagnosesonde
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Electrisch, voor voertuigen zonder achterruitreiniging, Platte stekker, Monopomp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder achterruitreiniging |
| Type stekker | Platte stekker |
| Pomp soort | Monopomp |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
38.689A2, GENUINE
| Alternatief artikel | 38.689A2 |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
84.338A2, 16 105 313 80, GENUINE
| Alternatief artikel | 84.338A2 |
| Druk tot [kPA] | 90 |
| Druk van [kPA] | 20 |
| Aantal leidingen | 2 |
| Buitendraad 2 [mm] | 6 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 8 |
| Aantal contacten | 3 |
| Voor OE nummer | 51908411, 16 105 313 80 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, Ovaal, 84.338A2
| Alternatief artikel | 84.338 |
| Aantal leidingen | 2 |
| Buitendraad 2 [mm] | 6 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 8 |
| Aantal contacten | 3 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Voor artikelnummer | 84.338A2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
84.359A2, GENUINE, voor voertuigen met roetfilter, Ovaal
| Alternatief artikel | 84.359A2 |
| Druk tot [kPA] | 70 |
| Druk van [kPA] | 5 |
| Aantal leidingen | 2 |
| Aantal contacten | 3 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Uitvoering | Voor voertuigen met roetfilter |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, voor voertuigen met roetfilter, 84.359A2
| Alternatief artikel | 84.359 |
| Aantal leidingen | 2 |
| Aantal contacten | 3 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Uitvoering | Voor voertuigen met roetfilter |
| Voor artikelnummer | 84.359A2 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
84.487A2, Met ingebouwde luchttemperatuursensor
| Alternatief artikel | 84.487A2 |
| Druk tot [kPA] | 400 |
| Druk van [kPA] | 50 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Voor OE nummer | 55219299, 504372225 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde luchttemperatuursensor |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 1" 12 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 177 |
| Schroefdraadmaat | 1" 12 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,6 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 182 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 102 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
Glad
| Oppervlakte | Glad |
| Breedte [mm] | 26 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Aanvullende informatie | DriveAlign™ |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakkingen
| Openingstemperatuur | 87 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met behuizing
| Openingstemperatuur | 103 |
| Behuizing | Met behuizing |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Kunststof, Met behuizing, Met pakkingen
| Materiaal | Kunststof |
| Openingstemperatuur | 85 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
TOYOTA, DENSO, 883106A140 ; 88310-6
| Brutogewicht [g] | 7110 |
| Gewicht [g] | 6300 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Hoogte [mm] | 128 |
| Lengte [mm] | 206,5 |
| Voor fabrikant | TOYOTA, DENSO |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 883106A140 |
| 88310-6 | |
| Kwaliteit | DENSO |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met magneetkoppeling |
| Olie hoeveelheid (ml) | 180 |
| Compressorolie | ND-8 |
| Compressor ID | 10S17C |
| Gevuld | |
| Aantal groeven | 7 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Monteerwijze | Geschroefd |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
TOYOTA, DENSO, ND-12
| Brutogewicht [g] | 4500 |
| Gewicht [g] | 3690 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Voor fabrikant | TOYOTA, DENSO |
| Kwaliteit | DENSO |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 60 |
| Compressorolie | ND-12 |
| Compressor ID | 5TSE10C |
| Gevuld | |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a, R 1234yf |
| Monteerwijze | Geschroefd |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 179 |
| Gewicht [g] | 149 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 9628448280 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 1485 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 149 |
| Gewicht [g] | 116 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 15400517 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 470 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 350 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986507 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
VOORSPATBORD LINKS
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kwaliteit | Equipart Certified |
| Mechanisch bewerkt | Met gat voor knipperlampen |
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd | |
| Extra benodigde artikelen | Montageset |
| Artikelnummer paar | 1805656 |
| Garantie | Met pasvormgarantie |
| Aanvullende informatie | ** Equipart ** |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 0,8 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 143 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 63 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| DIN / ISO | 7867 |
| Lengte [mm] | 1110 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 55 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 84 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 24 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 48 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
005 151 66 01
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Voor OE nummer | 005 151 66 01 |
| Aantal tanden | 10 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
