Zoekresultaten "8 594"
Vooras, M30 x 1,5R, M20 x 1,5, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 1210 |
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 77 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 115 |
| Conusafmeting [mm] | 26 |
| Schroefdraadmaat 1 | M30 x 1,5R |
| Schroefdraadmaat 2 | M20 x 1,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
AVX10X825, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 62 |
| Lengte [mm] | 825 |
| Breedte [mm] | 10 |
| Type | AVX10X825 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Stabilisatorstang, MM10X1.5 RHT
| Stang / steunbalk | Stabilisatorstang |
| Diameter [mm] | 9 |
| Lengte [mm] | 298 |
| Schroefdraadmaat | MM10X1.5 RHT |
| Artikelnummer paar | 260413 |
Zwart
| Weerstand [Ohm] | 0,5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
90051A2, Verwarmd, GENUINE
| Alternatief artikel | 90051A2 |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 200 |
| Kwaliteit | GENUINE |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Gewicht [kg] | 0,090 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal leidingen | 4 |
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,60 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,6 |
| Nettogewicht [g] | 451 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,80 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 62,0 |
| Diameter 2 [mm] | 72,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 93,2 |
| Hoogte [mm] | 104,5 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 2 |
Met automatische bijstelling, Met druklager
| Diameter [mm] | 240 |
| Afstelling | Met automatische bijstelling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager |
| Aanvullende informatie | LuK SAC |
20,5x22,3-28N
| Diameter [mm] | 235 |
| Aantal tanden | 28 |
| Spiebaan | 20,5x22,3-28N |
| Alleen als set verkrijgbaar | |
| Aanvullende informatie | XTend |
Electrisch, Met behuizing, Kunststof
| Werkwijze | Electrisch |
| Behuizing | Met behuizing |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,60 |
| Nettogewicht [g] | 451 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,0 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 72,0 |
| Diameter 2 [mm] | 72,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 93,2 |
| Hoogte [mm] | 96,0 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 2 |
Koppelstang, M10X1.25
| Verpakkingshoogte [cm] | 4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 43,5 |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 298 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10X1.25 |
| Gewicht [kg] | 0,395 |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 580 |
| Aantal leidingen | 4 |
Opschroeffilter
| Gewicht [kg] | 0,404 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Let op de serviceinformatie |
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 98 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Binnendiameter1 [mm] | 69 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
Met vrijlooppully
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
L/R 48, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 3,13 |
| Positie / graad | L/R 48 |
| Aantal gaten | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,9 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | NO |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 69 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,54 |
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 98 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Binnendiameter1 [mm] | 69 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
Vooras, Koppelstang
| Inbouwplaats | Vooras |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
Vooras, Koppelstang
| Inbouwplaats | Vooras |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
L 48, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 3,07 |
| Positie / graad | L 48 |
| Aantal gaten | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,9 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 60 |
| Aantal draadboringen | 2 |
Aansluituitvoering SAE, Bougieschacht bobine, zwart
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering SAE, Bougieschacht bobine |
| Stekkerkleur | Zwart |
Electrisch, Met pakkingen
| Te verplaatsen volume [l/min] | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 13,5 |
| Druk (bar) | 4,3 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
90260A2, 620300A2, GENUINE
| Artikelnummer paar | 90260A2, 620300A2 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aantal aansluitingen | 6 |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Aantal leidingen | 5 |
| Kabeldoorsnede [mm²] | 0,5 |
GENUINE, Female, Stelelement, koplamphoogteregeling, Met kripkous-soldeerdraad
| Kwaliteit | GENUINE |
| Type stekker | Female |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Inbouwplaats | Stelelement, koplamphoogteregeling |
| Lengte [mm] | 300 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kripkous-soldeerdraad |
| Geleidingswaarde | 6 |
| Aantal leidingen | 6 |
| Kabeldoorsnede [mm²] | 0,5 |
| Materiaal | CuSn (koper-tin) |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE32/22X107A |
| Artikelnummer paar | 317 567 |
Electrisch, Vlak, Male
| Aantal nokken | 4 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal in/uitgangen | 2 |
| Vorm insteekcontact | Vlak |
| Type stekker | Male |
| Aanvullende informatie | ThermalPro™ |
5 jaar garantie
| Verpakkingshoogte [cm] | 18 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18 |
| Verpakkingslengte [cm] | 56,5 |
| Gewicht [kg] | 4,000 |
| Lengte [mm] | 432 |
| Buitendiameter [mm] | 134,1 |
| Aantal wikkelingen | 9,7 |
| Draaddiameter [mm] | 13,7 |
| Garantie | 5 jaar garantie |
