Zoekresultaten "8 093"
Electrisch, Met pakkingen, Pierburg, Hogedruk zijde
| Nettogewicht [kg] | 0,66 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Voor fabrikant | Pierburg |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 54,45 |
18,7 x 15,7, Met koppelingsdruklager, Met koppelingdrukplaat, voor voertuigen met versnellingspook
| Gewicht [kg] | 4,52 |
| Voorspankracht [N] | 4800 |
| Aantal tanden | 14 |
| Spiebaan | 18,7 x 15,7 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager, Met koppelingdrukplaat |
| Koppeling | Voor voertuigen met versnellingspook |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koppelingsplaat |
| Nieuw onderdeel | |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 200 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M20X1.5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20X1.5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Zilver, M10 x 1,5, Koppelstang
| Kleur | Zilver |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,5 |
| Dikte [mm] | 1 |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 190, 196 |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met tussenringen, Met moer |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10 x 1,25, Vooras rechts, Vooras links, Koppelstang
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Diameter [mm] | 1 |
| Lengte [mm] | 90 |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren, met rubberladers |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met tussenringen |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter, Plaatstaal
| Diameter o-ring [mm] | 62 |
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 102 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Behuizingsmateriaal | Plaatstaal |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M20x1,5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1,5 |
| Diameter 4 [mm] | 61 |
| Diameter 3 [mm] | 54 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, morgen bij u geleverd.
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 79 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 88 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rubber, Vooras
| Materiaal | Rubber |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 19 |
| Binnendiameter [mm] | 9 |
| Buitendiameter [mm] | 30 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 372 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Diagnosesonde
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Planarsonde
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10x1,25, 4 mm PIN, 12 mm
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 119 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 143 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 15 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 212 |
| Breedte [mm] | 200 |
| Hoogte [mm] | 64 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 293 |
| Breedte [mm] | 234 |
| Hoogte [mm] | 52 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 293 |
| Breedte [mm] | 224 |
| Hoogte [mm] | 42 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 326 |
| Breedte [mm] | 252 |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Filter insert, Met pakking, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Binnendiameter [mm] | 28 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Binnendiameter1 [mm] | 28 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Pijpfilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 10 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 182 |
| Buitendiameter [mm] | 85 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Electrisch, Met pakking, Magneetklep
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Ventieltype | Magneetklep |
Electrisch, Met pakking, Magneetklep
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Ventieltype | Magneetklep |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Elektrisch, Met pakking
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Regelsonde, voor katalysator
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Aantal contacten | 4 |
| Uitlaatsysteem | Voor katalysator |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter, M 16x1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 154 |
| Schroefdraadmaat | M 16x1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 87 |
| Binnendiameter1 [mm] | 70 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Electrisch, Zonder pakking
| Te verplaatsen volume [l/min] | 2,25 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 13,5 |
| Druk (bar) | 4,1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, M 12x1,5, 19 mm, NTC
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
84.314A2, 82 00 469 905, 607 905 05 00, 22771 JG70A
| Alternatief artikel | 84.314A2 |
| Druk tot [kPA] | 100 |
| Aantal leidingen | 2 |
| Buitendraad 2 [mm] | 6 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 8 |
| Aantal contacten | 3 |
| Voor OE nummer | 82 00 469 905, 607 905 05 00, 22771 JG70A, 18590 67JB0 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
90270A2, Breedband-lambdasonde, 7 569 930, GENUINE
| Alternatief artikel | 90270A2 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 7 569 930 |
| Kabellengte [mm] | 720 |
| Aantal contacten | 5 |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Incl. geleide rol, Incl. spanrol
| Gewicht [kg] | 1,21 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 26,5 |
| Aggregaat/rol | Incl. geleide rol, Incl. spanrol |
