Zoekresultaten "8 099"
Opschroeffilter, 3/4 - 16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 101 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
Vooras, ECE R90 Approved, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met plunjerclip
| Lengte [mm] | 155,2, 154,8 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 63,6 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met plunjerclip |
| Dikte 1 [mm] | 20 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 49, 53 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
022 903 119 D, Met deksel
| Ribbenaantal | 5 |
| Voor OE nummer | 022 903 119 D |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 61 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 41 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 645 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 740 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, M10x1,5
| Min. lengte [mm] | 922 |
| Artikelnummer paar | 180786 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Buitenvertanding wiel zijde | 36 |
| Buitenvertanding aan differentieel zijde | 26 |
| Aslichaamdiameter wielzijdig [mm] | 88,9 |
| Aslichaamdiameter aandrijfkant [mm | 82,3 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gesloten ketting, Simplex
| Aantal schakels | 134 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 9,525 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 740 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met houder
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Relaisnummer | 645, 644, 643, 373, 370, 214, 208, 204, 77, 53, 24, 17, 15 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met waterafscheider, Opschroeffilter
| Filter type | Met waterafscheider, Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 151 |
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 89 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met wateraftapplug, met waterafscheider, Opschroeffilter
| Filter type | Met wateraftapplug, met waterafscheider, Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 149 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
O.E. (Original), Links voor
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Links voor |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 520 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Xenon, Met krimp-knijpverbinder, CuSn (koper-tin), Silicoon
| Lengte [cm] | 30 |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met krimp-knijpverbinder |
| Aantal leidingen | 6 |
| Kabel dwarsdoorsnede van [mm²] | 0,5 |
| Kabel dwarsdoorsnede tot [mm²] | 0,5 |
| Materiaal | CuSn (koper-tin) |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pin "50" M6, Pin "30" M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 11 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0274 |
| Klem | Pin "50" M6, Pin "30" M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 69 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,64 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pin "50" M6, Pin "30" M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,9 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 11 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0274 |
| Klem | Pin "50" M6, Pin "30" M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 69 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,57 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M6 DFM, M5 D+
| Nettogewicht [kg] | 6,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 12 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 130 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M6 DFM, M5 D+, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,32 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 70 |
| Gewicht [kg] | 0,020 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Gewicht [kg] | 0,018 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 50 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M20x1.5
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 36 |
| Binnenvertanding, wielzijde | 30 |
| Diameter o-ring [mm] | 53 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
M16x1.5F
| Schroefdraadmaat | M16x1.5F |
| Buitenvertanding wiel zijde | 38 |
| Binnenvertanding, wielzijde | 27 |
| Diameter o-ring [mm] | 60 |
| Aantal tanden, ABS-ring | 48 |
| Buitendiameter [mm] | 98 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 340 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Planarsonde, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Lengte [mm] | 430 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 250 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
