Zoekresultaten "8 171"
Electrisch, Zonder pakking
| Te verplaatsen volume [l/min] | 2,25 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 13,5 |
| Druk (bar) | 4,1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M12x1,5, 89422 30020, 8574 18 840, 13650 84101
| Buitendraad [mm] | M12x1,5 |
| Voor OE nummer | 89422 30020, 8574 18 840, 13650 84101 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Groen |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, M 12x1,5, 19 mm, NTC
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtblauw |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT
| Geleidingswaarde | 1 |
| Kabellengte [mm] | 190 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Incl. geleide rol, Incl. spanrol
| Gewicht [kg] | 2,39 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 26,5 |
| Aggregaat/rol | Incl. geleide rol, Incl. spanrol |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Tandsteek [mm] | 8 |
| Gewicht [kg] | 0,21 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16 |
| Verpakkingslengte [cm] | 25,5 |
| Aantal tanden | 171 |
| Breedte [mm] | 24 |
| Gewicht [kg] | 1,889 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 18,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,5 |
| Aantal tanden | 171 |
| Breedte [mm] | 24 |
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Buiten lengte [mm] | 910 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 900 |
| Breedte [mm] | 10 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,6 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 182 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 102 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
ECE-R90, Low-Metallic, Met ingebouwde slijtagesensor, Met toebehoren
| Breedte [mm] | 140,6 |
| Dikte [mm] | 18,7 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Hoogte 1 [mm] | 59,5 |
| Hoogte 2 [mm] | 59,6 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Met ingebouwde slijtagesensor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding, Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 22311 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474446 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
Massief, Geolied
| Minimale dikte [mm] | 8 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 9,9 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aantal gaten | 4 |
| Hoogte [mm] | 71,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 39,85 |
| Oppervlakte | Geolied |
| Buitendiameter [mm] | 226 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M20x1,5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1,5 |
| Diameter 4 [mm] | 63 |
| Diameter 3 [mm] | 57 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met toebehoren, TRW, Met remzadelschroef
| Gewicht [kg] | 4,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15,2 |
| Breedte [mm] | 129,2 |
| Dikte [mm] | 18,6 |
| Hoogte 1 [mm] | 74,6 |
| Hoogte 2 [mm] | 70,1 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 25617 |
| Aanvullende informatie | Q+ |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Aantal tanden | 137 |
| Lengte [mm] | 1305 |
| Breedte [mm] | 25 |
| Aantal rollen | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium remschijfkop, tweedelige remschijf, interne ventilatie, Met schroeven
| Minimale dikte [mm] | 34,4 |
| Remschijftype | Aluminium remschijfkop, tweedelige remschijf, interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 36 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 66 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 67 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Artikelnummer paar | 09.D095.13 |
| Buitendiameter [mm] | 348 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - Composite |
Overstroomklep, Opschroeffilter, M20x1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,80 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,0 |
| Nettogewicht [g] | 218 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 16 |
| Diameter o-ring [mm] | 52,4 |
| Diameter 2 [mm] | 62,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 65,0 |
| Hoogte [mm] | 85,6 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,80 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,8 |
| Nettogewicht [g] | 615 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,50 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 62,0 |
| Diameter 2 [mm] | 72,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 94,0 |
| Hoogte [mm] | 142,4 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, M20x1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,80 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,0 |
| Nettogewicht [g] | 216 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 16 |
| Diameter o-ring [mm] | 56,8 |
| Diameter 2 [mm] | 62,6 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 65,0 |
| Hoogte [mm] | 85,6 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
RADIATOR BENZINE 535i 600x326x32
| Uitgangsdiameter 1 [mm] | 38 |
| Ingangsdiameter 1 [mm] | 38 |
| Aantal in/uitgangen | 5 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Aluminium |
| Netdiepte [mm] | 32 |
| Netlengte [mm] | 600 |
| Netbreedte [mm] | 326 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
RADIATOR DIESEL 518d / 520d / 525d 600x330x34
| Buisdiameter [mm] | 16,3 |
| Buisdiameter van [mm] | 16,3 |
| Uitgangsdiameter 1 [mm] | 38 |
| Ingangsdiameter 1 [mm] | 38 |
| Aansluittechniek | QF |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afsluitstop |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 99062410/11531439134 |
| Netdiepte [mm] | 34 |
| Netlengte [mm] | 600 |
| Netbreedte [mm] | 330 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
RADIATOR BENZINE 523i 605x485x30
| Uitgangsdiameter 1 [mm] | 16 |
| Ingangsdiameter 1 [mm] | 16 |
| Aansluittechniek | QF |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Aluminium |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | OEM |
| Netdiepte [mm] | 30 |
| Netlengte [mm] | 605 |
| Netbreedte [mm] | 485 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 38 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 38 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
RADIATOR BENZINE 114i / 116i / 118i AT 600x350x32
| Buisdiameter van [mm] | 16 |
| Uitgangsdiameter 1 [mm] | 38 |
| Ingangsdiameter 1 [mm] | 38 |
| Aantal in/uitgangen | 3 |
| Aansluittechniek | QF |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Netdiepte [mm] | 32 |
| Netlengte [mm] | 600 |
| Netbreedte [mm] | 350 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
SPIEGELGLAS LINKS VERWARMD
| Kwaliteit | Hagus |
| Lengte [cm] | 15,6 |
| Inbouwplaats | Links |
| Buiten / binnenspiegel | Onverwarmd, Te verwarmen, Bol-vormig, Blauw getint |
| Optioneel | |
| Artikelnummer paar | 0640836 |
| Versie | I |
| Aanvullende informatie | * HAGUS * |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Electrisch, Rechts voor, voor voertuigen met autmatische raamopener, Zonder elektro motor
| Gewicht [kg] | 1,32 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Uitvoering | Voor voertuigen met autmatische raamopener |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
| Combi-schakelfunctie | Met comfort functie |
| Artikelnummer paar | 850868 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 410 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986507 |
