Zoekresultaten "8 210"
Drukactivering, Kunststof, Electrisch, zwart
| Besturingstype | Drukactivering |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Lengte [mm] | 73, 63 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Let op de serviceinformatie | |
| Breedte [mm] | 32 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 372 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Voor voertuigen met stroomverdeler, Aansluituitvoering conform DIN
| Aantal in/uitgangen | 1 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met stroomverdeler |
| Aantal contacten | 2 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering conform DIN |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Hoogte [mm] | 65 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 181 |
| Buitendiameter [mm] | 233 |
| Binnendiameter1 [mm] | 181 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Verwarmd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
PAG 46, R 134a, 10S15C, DENSO
| Werkspanning (V) | 12 |
| Nettogewicht [kg] | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 200 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal groeven | 7 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Fabrieksbeperking aircocompressor | 10S15C |
| Fabrikant | DENSO |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 58,73 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PAG 46, R 134a, 10S17C, DENSO
| Werkspanning (V) | 12 |
| Aansluitdiameter (drukzijde) [mm] | 15,5 |
| Aansluitdiameter (zuigzijde) [mm] | 18,4 |
| Nettogewicht [kg] | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 130 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 200 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal groeven | 7 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Fabrieksbeperking aircocompressor | 10S17C |
| Fabrikant | DENSO |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 58,73 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PAG 46, R 134a, 10S20C, DENSO
| Werkspanning (V) | 12 |
| Nettogewicht [kg] | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 140 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 200 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Fabrieksbeperking aircocompressor | 10S20C |
| Fabrikant | DENSO |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 58,73 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aansluituitvoering conform DIN, Transistorontsteking
| Aantal contacten | 2 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering conform DIN |
| Spoel-ontsteking | Transistorontsteking |
OE EQUIVALENT
| Geleidingswaarde | 1 |
| Kabellengte [mm] | 190 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Gewicht [kg] | 1,501 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 18,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,5 |
| Aantal tanden | 137 |
| Breedte [mm] | 25 |
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16 |
| Verpakkingslengte [cm] | 25,5 |
| Aantal tanden | 80 |
| Breedte [mm] | 21,1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| 2 riemen | |
| Gewicht [kg] | 2,378 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 18,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,5 |
| Aantal tanden 1 | 122 |
| Aantal tanden 2 | 80 |
| Breedte 1 [mm] | 26,4 |
| Breedte 2 [mm] | 21,1 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Buiten lengte [mm] | 910 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 900 |
| Breedte [mm] | 10 |
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Buiten lengte [mm] | 990 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 975 |
| Breedte [mm] | 13 |
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Buiten lengte [mm] | 1040 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1025 |
| Breedte [mm] | 13 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Buiten lengte [mm] | 1340 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1325 |
| Breedte [mm] | 13 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Electrisch, Met houder
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Pijpfilter, Benzine-injectie, M 14 x 1,5
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 55 |
| Hoogte [mm] | 115 |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
| Binnendiameter1 [mm] | 55,5 |
| Schroefdraad ingang | M 14 x 1,5 |
| Schroefdraad uitgang | M 14 x 1,5 |
Electrisch, Brandstofleiding, Universeel
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
| Pasvorm | Universeel |
Pijpfilter, Benzine-injectie, M 14 x 1,5
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 54,7 |
| Hoogte [mm] | 113 |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
| Binnendiameter1 [mm] | 55,5 |
| Schroefdraad ingang | M 14 x 1,5 |
| Schroefdraad uitgang | M 14 x 1,5 |
Filter insert
| Diameter 3 [mm] | 180 |
| Hoogte [mm] | 61 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 180 |
| Buitendiameter [mm] | 235 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M14x1,5, Pijpfilter
| Schroefdraadmaat 2 | M14x1,5 |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 114 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert
| Diameter 4 [mm] | 5 |
| Diameter 3 [mm] | 14 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 263 |
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
