Zoekresultaten "8 712"
+Line Original, Met vrijlooppully, B+ (M8)
| Bevestigingshoek [graden] | -35 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 5 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
+Line Original, B+ (M8)
| Bevestigingshoek [graden] | +24 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 95 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60,0 |
| Aantal groeven | 4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
+Line Original, Met vrijlooppully, B+ (M8)
| Bevestigingshoek [graden] | -95 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53,5 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B+ (M8), Draairichting met de klok mee, +Line Original
| Rondsel-startpositie [mm] | 14,0 |
| Bevestigingshoek [graden] | +60 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | B+ (M8) |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 66,5 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
+Line Original, Met vrijlooppully, B+ (M8)
| Bevestigingshoek [graden] | -80 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
+Line Original, B+ (M8)
| Bevestigingshoek [graden] | 0 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49,3 |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
+Line Original, Met vrijlooppully, B+ (M8)
| Bevestigingshoek [graden] | -40 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 5 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
+Line Original, Met vrijlooppully, B+ (M8)
| Bevestigingshoek [graden] | 0 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49,2 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
+Line Original, Met vrijlooppully, B+ (M8)
| Bevestigingshoek [graden] | -40 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 5 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
+Line Pro, Met vrijlooppully, B+ (M8)
| Bevestigingshoek [graden] | -40 |
| Kwaliteit | +Line Pro |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 5 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 121 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 139 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
Opschroeffilter, 1" 12 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 177 |
| Schroefdraadmaat | 1" 12 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,6 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 182 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 102 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
Verwarmd, Vingersonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 450 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, Vingersonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 380 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, Planarsonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 997 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Zwart/grijs
| Weerstand [Ohm] | 0,5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kleur | Zwart/grijs |
| Aantal contacten | 3 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart/grijs
| Weerstand [Ohm] | 0,5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kleur | Zwart/grijs |
| Aantal contacten | 3 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 236 |
| Breedte [mm] | 162 |
| Hoogte [mm] | 59 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pijpfilter
| Diameter 4 [mm] | 6 |
| Diameter 3 [mm] | 8 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 124 |
| Buitendiameter [mm] | 44 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert
| Diameter 3 [mm] | 18 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 134 |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 53 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 89 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 119 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 136 |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 141 |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 151 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 94 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
06/06, interne ventilatie, Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wiellager
| Gewicht [kg] | 6,6 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 29,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 29,3 |
| Type boring / aantal gaten | 06/06 |
| Binnendiameter [mm] | 1 |
| Minimale dikte [mm] | 25,6 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 27 |
| Steek wielbouten (mm) | 109 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wiellager, Zonder wielnaaf |
| Hoogte [mm] | 40,2 |
| Centreringdiameter [mm] | 88 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Gatdiameter voor wielbout [inch] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
| Aanvullende informatie | PRO |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
05/06, interne ventilatie, Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wiellager
| Gewicht [kg] | 9,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 17,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 32,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 32,8 |
| Type boring / aantal gaten | 05/06 |
| Binnendiameter [mm] | 151,8 |
| Minimale dikte [mm] | 22,4 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Steek wielbouten (mm) | 120 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wiellager, Zonder wielnaaf |
| Hoogte [mm] | 73,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 79 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Gatdiameter voor wielbout [inch] | 14,6 |
| Buitendiameter [mm] | 312 |
| Aanvullende informatie | PRO |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
05/06, interne ventilatie, Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wiellager
| Gewicht [kg] | 9,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 17,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 32,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 32,8 |
| Type boring / aantal gaten | 05/06 |
| Binnendiameter [mm] | 151,8 |
| Minimale dikte [mm] | 22,4 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Steek wielbouten (mm) | 120 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wiellager, Zonder wielnaaf |
| Hoogte [mm] | 73,5 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 79 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Gatdiameter voor wielbout [inch] | 14,6 |
| Buitendiameter [mm] | 312 |
| Aanvullende informatie | PRO+ |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
