Zoekresultaten "8 723"
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,9 |
| Voor OE nummer | 46548654 |
| Aantal tanden | 10 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,8 |
| Voor OE nummer | 46548653 |
| Aantal tanden | 8 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Silicoon
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0884031 |
| Kabeldoorsnede [mm²] | 4 |
| Aantal leidingen | 1 |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
| Kabellengte [mm] | 380 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
MAGNETI MARELLI, Generatorregelaar negatief regelend, Am KFZ ermitteln!
| Werkspanning (V) | 14,4 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor fabrikant | MAGNETI MARELLI |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
| Generatornummer | Am KFZ ermitteln! |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 176 |
| Buitendiameter [mm] | 107 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Met linkse schroefdraad, met kroonmoer en splitpen
| Schroefdraad lengte [mm] | 79 |
| Binnendiameter [mm] | 35 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 115 |
| Conusafmeting [mm] | 26 |
| Draadtype | Met linkse schroefdraad |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Artikelnummer paar | 18339 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M20 x 1,5, M30 x 1,5 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 147 |
| Buitendiameter [mm] | 107 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62,3 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71,7 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,0 |
| Aantal tanden | 11 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
28100-67052
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Voor OE nummer | 28100-67052 |
| Aantal tanden | 10 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder koelvloeistofpeilsensor, Zonder deksel
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder koelvloeistofpeilsensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder deksel |
Polyester, Met afgerond tandprofiel
| Riemenmateriaal | Polyester |
| Aantal tanden | 137 |
| Breedte [mm] | 25 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Met linkse schroefdraad, met borgmoer, M30 x 1,5
| Binnendiameter [mm] | 56 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 115 |
| Conusafmeting [mm] | 26 |
| Draadtype | Met linkse schroefdraad |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M30 x 1,5, M20 x 1,5 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Met linkse schroefdraad, met borgmoer, M20 x 1,5
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 117 |
| Conusafmeting [mm] | 25 |
| Draadtype | Met linkse schroefdraad |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M20 x 1,5, M30 x 1,5 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Met linkse schroefdraad, met borgmoer, M30 x 1,5 LHT
| Buisdiameter [mm] | 51 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 117 |
| Conusafmeting [mm] | 25 |
| Draadtype | Met linkse schroefdraad |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M30 x 1,5 LHT, M20 x 1,5 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met rechtse schroefdraad, met borgmoer, M28 x 1,5, M20 x 1,5
| Buisdiameter [mm] | 56 |
| Buitendiameter [mm] | 56 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Lengte [mm] | 115 |
| Conusafmeting [mm] | 26 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M28 x 1,5, M20 x 1,5 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Met rechtse schroefdraad, met kroonmoer en splitpen
| Buitendiameter [mm] | 74 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Lengte [mm] | 125 |
| Conusafmeting [mm] | 30 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M30 x 1,5 RHT, M24 x 1,5 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk, Gesloten ketting, Simplex, 53RING
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Aantal schakels | 144 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Oude uitvoering | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
| Distributiekettingdimensie | 53RING, G53HP, G53HR |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 1030 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk, Gesloten ketting, Simplex, G53HP
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Aantal schakels | 148 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
| Distributiekettingdimensie | G53HP, G53HR |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G53HR, 11 31 8 618 318 S1, Met kettingspanner, Met draagrails
| Distributiekettingdimensie | G53HR |
| Voor OE nummer | 11 31 8 618 318 S1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kettingspanner, Met draagrails |
| Aantal schakels | 138 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
| Aanvullende informatie | Basic Short Kit |
G53HR, Met kettingspanner, Met draagrails, Gesloten ketting
| Distributiekettingdimensie | G53HR |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kettingspanner, Met draagrails |
| Aantal schakels | 138 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
| Aanvullende informatie | Basic Short Kit |
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 142 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 470 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 93 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 132 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 73 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 154 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 132 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 73 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 143 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 73 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
