Zoekresultaten "8 088"
Met pakkingen, Zonder afstelmogelijkheid, Met schroeven, Kunststof
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Regelaar | Zonder afstelmogelijkheid |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
| Materiaal pakking | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
Voor nokkenas, Simplex, Gesloten ketting, G53HP, G53HR
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor nokkenas |
| Aantal schakels | 144 |
| Kettingtype | Simplex, Gesloten ketting |
| Distributiekettingdimensie | G53HP, G53HR |
V20-3090, Diesel, Klaar voor montage, Met pakkingen
| Alternatief artikel | V20-3090 |
| Brandstoftype | Diesel |
| Monteerwijze | Klaar voor montage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, Met stel element |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant |
Met pakking, Zonder afregelelement, Kunststof, zwart
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, Zonder afregelelement |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Zwart |
Carbon filter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 268 |
| Breedte [mm] | 199 |
| Hoogte [mm] | 31 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, 08 55 355
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet |
| Voor OE nummer | 08 55 355 |
| Lengte [mm] | 570 |
| Aantal leidingen | 4 |
Stoffilter
| Gewicht [kg] | 0,274 |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 274 |
| Breedte [mm] | 204 |
| Hoogte [mm] | 34 |
Driedelig, 32.6x35.3, met synthetisch vet, Met koppelingdrukplaat
| Meerdelig | Driedelig |
| Aantal tanden | 26 |
| Spiebaan | 32.6x35.3 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet, Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ontkoppelingsvork, Met druklager, Met koppelingsplaat |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 240 |
| Koppelingsvoering buitendiameter 1 [mm] | 240 |
G53HR, Gesloten ketting
| Gewicht [kg] | 1 |
| Distributiekettingdimensie | G53HR |
| Aantal schakels | 144 |
| Kettingtype | Gesloten ketting |
G53HR, Gesloten ketting, Simplex
| Gewicht [kg] | 1,01 |
| Distributiekettingdimensie | G53HR |
| Aantal schakels | 144 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie |
Balansas, Nokkenas, Simplex, Gesloten ketting
| Aangedreven aggregaten | Balansas, Nokkenas |
| Aantal schakels | 144 |
| Kettingtype | Simplex, Gesloten ketting |
G53HR, Gesloten ketting, Simplex
| Gewicht [kg] | 0,960 |
| Distributiekettingdimensie | G53HR |
| Aantal schakels | 144 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie |
Zonder nokkenastandwiel, Zonder tandwielen, Met kettingspanner, Met draagrails
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder nokkenastandwiel, Zonder tandwielen, Met kettingspanner, Met draagrails, Zonder pakking, Zonder asafdichtring-krukas |
| Aantal schakels | 144 |
| Aantal kettingen | 1 |
Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 4 |
| Montagedikte [mm] | 0,95 |
| Dikte [mm] | 0,95 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 85 |
G53HR, Gesloten ketting
| Gewicht [kg] | 4 |
| Distributiekettingdimensie | G53HR |
| Aantal schakels | 144 |
| Kettingtype | Gesloten ketting |
Metaal, Metaallagen pakking
| Materiaal | Metaal |
| Dikte [mm] | 0,95 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 84,5 |
| Aantal tanden | 117 |
| Lengte [mm] | 1114 |
| Breedte [mm] | 30 |
| Aantal looprollen | 2 |
G53HR, Nokkenas, Met draagrails, Met kettingspanner
| Distributiekettingdimensie | G53HR |
| Aangedreven aggregaten | Nokkenas |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met draagrails, Met kettingspanner |
| Aantal schakels | 144 |
| Kleine eenheid | |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
Torx, M16, Draairichting met de klok mee, Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk
| Ribbenaantal | 5 |
| Diameter [mm] | 48,8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Torx |
| Diepte [mm] | 16 |
| Gatdiameter [mm] | 17 |
| Breedte [mm] | 38,1 |
| Schroefdraadmaat | M16 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
Hemelsblauw, IAM, Sluiter
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 4 |
| Behuizingskleur | Hemelsblauw |
| Versie | IAM |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Verpakkingseenheid, Kunststof, Rubber
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal contacten | 6 |
| Hoeveelheid | Verpakkingseenheid |
| Aantal | 20 |
| Materiaal | Kunststof, Rubber |
| Lichtbundel [mm] | 120 x 120 |
| Hoogte 2 [mm] | 165 |
| Bevestigingswijze | Staand |
| Totale hoogte [mm] | 206 |
| Beveiligingstype [IP code] | IPX9K |
| Referentiegetal | 12,5 |
| Diepte [mm] | 101 |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H3, P21W, T4W |
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Breedte [mm] | 212 |
| Hoogte [mm] | 150 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met groot licht, Met knipperlamp, Met navigatielicht, Met dimlicht |
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting, Beugelbevestiging, Opbouw |
| Landuitvoering | Europa |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Frame kleur | Zwart |
| Aantal lichtfuncties | 4 |
| Behuizingskleur | Zwart |
Zonder spanelement
| Aantal tanden | 117 |
| Lengte [mm] | 1114 |
| Breedte [mm] | 30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder spanelement |
| Aantal looprollen | 2 |
Zonder afregelelement, Zonder pijp, Met pakkingen, Zonder afstelmogelijkheid
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder afregelelement, Zonder pijp, Met pakkingen |
| Regelaar | Zonder afstelmogelijkheid |
| Versie | IAM |
D2S (gasontladingslamp), Xenon, P32d-2
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
Elektromagnetische verenigbaarheid (EMV), PC (Polycarbonat), Kunststof
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Elektromagnetische verenigbaarheid (EMV) |
| Aantal | 1 |
| Gewicht [g] | 590 |
| Strooischijfmateriaal | PC (Polycarbonat) |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +60 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
| Stroomverbruik [W] | 70 |
| Voldoet aan ECE norm | R65, R10 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP5K4K, IPX9K |
| Type stekker | Platte stekker |
| Lichtkleur | Geel (amber) |
| Lichtfunctie | Met roterend waarschuwingssignaal |
| Buitendiameter 1 [mm] | 155 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Hoogte [mm] | 192 |
| Lamptype | H1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Geel (amber) |
| Behuizingskleur | Geel |
| Monteerwijze | Geschroefd, Opbouw |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Toerental zwaailicht [1/min] | 180 |
| Aanvullende informatie | KL 750 |
