Zoekresultaten "7-840"
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 92 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 73 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
M12 x 1,25, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 71 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
M12 x 1,25, Staafgloeibougie
| Nominale stroom [V] | 11 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
Voor voertuigen met stuur links
| Voor OE nummer | 61617046570 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Filter insert, M 12 X 1,50
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 84 |
| Voor OE nummer | 893133511 |
| Hoogte [mm] | 150 |
| Schroefdraadmaat | M 12 X 1,50 |
Filter insert, M 16 X 1,50
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 86 |
| Voor OE nummer | 7700700092 |
| Hoogte [mm] | 155 |
| Schroefdraadmaat | M 16 X 1,50 |
Filter insert, M 16 X 1,50
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 84 |
| Voor OE nummer | 8683212 |
| Hoogte [mm] | 132 |
| Schroefdraadmaat | M 16 X 1,50 |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Uitlaatdiameter [mm] | 10 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Voor OE nummer | 16127233840 |
| Hoogte [mm] | 250 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
M12x1,5, 19 mm, NTC
| Voor OE nummer | 8942220010 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Groen |
3F1Z12A648A, 3/8"x 18 NPTF, 19 mm, NTC
| Voor OE nummer | 3F1Z12A648A |
| Schroefdraadmaat | 3/8"x 18 NPTF |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Grijs |
Geluidsensor, rechthoekig
| Voor OE nummer | 46481306 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwdiepte [mm] | 20 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
Opschroeffilter, M16x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 140 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 79 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Opschroeffilter, M16x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 155 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 85 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 284 |
| Breedte [mm] | 227 |
| Hoogte [mm] | 49 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Opschroeffilter, M12x1.5, M14x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 152 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Schroefdraad ingang | M12x1.5 |
| Schroefdraad uitgang | M14x1.5 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Versnellingsbak zijde, Rubber, OETIKER
| Gewicht [g] | 375 |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 108 |
| Lengte [mm] | 80 |
| Materiaal | Rubber |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER |
Mechanisch, Met deksel
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
Certified Quality, rechts, H7, D1S (gasontladingslamp)
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7, D1S (gasontladingslamp) |
| Knipperlamp kleur | Transparant |
| Lichten-bouwtype | Halogeen, Bi-Xenon |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met dimlicht, Met groot licht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR, Zonder stuurelement voor Xenon, Met apparaat voor lichtbreedte regeling |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Geluidsensor, Met kabel
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Lengte [mm] | 430 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
Onverwarmd
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Lambdasonde | Onverwarmd |
Pijpfilter, M12 x 1,5, M14 x 1,5
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 154,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5, M14 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 86,5 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Lengte [mm] | 385 |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Kabellengte [mm] | 365 |
