Zoekresultaten "721 003 001"
MAGNETI MARELLI, Generatorregelaar negatief regelend, Am KFZ ermitteln!
| Werkspanning (V) | 14 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor fabrikant | MAGNETI MARELLI |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
| Generatornummer | Am KFZ ermitteln! |
MAGNETI MARELLI, Generatorregelaar negatief regelend, Am KFZ ermitteln!
| Werkspanning (V) | 14,4 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor fabrikant | MAGNETI MARELLI |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
| Generatornummer | 63320200, Am KFZ ermitteln! |
IW16TT, 12-12-9-061-444, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IW16TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 12-12-9-061-444 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
IW16TT, Solid SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IW16TT |
| Brutogewicht [g] | 61 |
| Gewicht [g] | 58 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
W16TT, 101-000-005AE, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | W16TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 101-000-005AE |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
Werkkontakt, Met houder
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 60501035 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aantal contacten | 5 |
021906265N, M 18x1,5, Verwarmd
| Voor OE nummer | 021906265N |
| Buitendraad [mm] | M 18x1,5 |
| Aantal contacten | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
Opschroeffilter
| Gewicht [kg] | 0,404 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Let op de serviceinformatie |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 375 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
M18 x 1.5, Verwarmd, 226A0-6N161
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1.5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 226A0-6N161 |
| Let op de serviceinformatie |
M18 x 1.5, Verwarmd
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1.5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Gewicht [kg] | 0,034 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Gewicht [kg] | 0,030 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Met houder
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Piekstroom [A] | 40 |
| Aantal contacten | 5 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 73 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF-2B, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Binnendiameter1 [mm] | 70 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Binnendiameter1 [mm] | 70 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 94 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
038105243K
| Breedte 2 [mm] | 40,16 |
| Breedte 1 [mm] | 47,4 |
| Gewicht [g] | 2121 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Voor OE nummer | 038105243K |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 142 |
| Buitendraad 2 [mm] | 131 |
038105243K, Met schroeven
| Breedte 2 [mm] | 40,16 |
| Breedte 1 [mm] | 47,4 |
| Gewicht [g] | 2520 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Voor OE nummer | 038105268, 038105243K |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Componentennummer | 2 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 142 |
| Buitendraad 2 [mm] | 131 |
| Versie | 1 |
038105243K, Met schroeven
| Breedte 2 [mm] | 40,16 |
| Breedte 1 [mm] | 47,4 |
| Gewicht [g] | 2330 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Voor OE nummer | 038105268, 038105243K |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Componentennummer | 2 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 142 |
| Buitendraad 2 [mm] | 131 |
| Versie | 2 |
| Breedte 2 [mm] | 40 |
| Breedte 1 [mm] | 47 |
| Gewicht [g] | 2412 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 143 |
| Buitendraad 2 [mm] | 139 |
Met schroeven
| Breedte 2 [mm] | 40 |
| Breedte 1 [mm] | 47 |
| Gewicht [g] | 2476 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Voor OE nummer | 038105243 |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Componentennummer | 2 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 143 |
| Buitendraad 2 [mm] | 139 |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 30,00 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 48 |
| Buitendiameter [mm] | 142 |
Regelsonde, voor katalysator, Universal 77008
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Lengte [mm] | 540 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77008 |
Regelsonde, Universal 77008
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 1000 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77008 |
Regelsonde, Universal 77008
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 550 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77008 |
Regelsonde, Universal 77004
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 250 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77004 |
Regelsonde, Universal 77008
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 1140 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77008 |
