Zoekresultaten "8 012"
61 66 1 380 068, Monopomp
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 61 66 1 380 068 |
| Pomp soort | Monopomp |
Drukactivering, Kunststof, Electrisch, zwart
| Besturingstype | Drukactivering |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Lengte [mm] | 73, 63 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Let op de serviceinformatie | |
| Breedte [mm] | 32 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Buitendiameter [mm] | 15 |
| Lengte [mm] | 800 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Biodiesel
| Lengte [m] | 20 |
| Binnendiameter [mm] | 3 |
| Buitendiameter [mm] | 7 |
| Kleur | Zwart |
| Niet geschikt voor brandstoftype | Biodiesel |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, DENSO
| Brutogewicht [g] | 152 |
| Gewicht [g] | 103 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 137 |
| Gewicht [g] | 104 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 22690AA452 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 645 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, 03C906262
| Brutogewicht [g] | 124 |
| Gewicht [g] | 94 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 03C906262 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 255 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, 030906262C
| Brutogewicht [g] | 203 |
| Gewicht [g] | 170 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 030906262C |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 1710 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, 03D906265A
| Brutogewicht [g] | 121 |
| Gewicht [g] | 91 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 03D906265A |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 235 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, 03D906265
| Brutogewicht [g] | 134 |
| Gewicht [g] | 104 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 03D906265 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 605 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
IKH16TT, 90919-01259, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IKH16TT |
| Brutogewicht [g] | 47 |
| Gewicht [g] | 44 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 90919-01259 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Super Ignition Plug |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
K20TT, 98079-5614E, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | K20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 98079-5614E |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
IKH16TT, 90919-W1003, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IKH16TT |
| Brutogewicht [g] | 51 |
| Gewicht [g] | 48 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 90919-W1003 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium |
W20TT, 09482-00392, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | W20TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 09482-00392 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W20TT, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | W20TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 21013707001 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
D2S (gasontladingslamp), P32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 292 |
| Breedte [mm] | 234 |
| Hoogte [mm] | 42 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pt GE, SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,65 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Platium-middelelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RC8PYP |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 6 |
| Weerstand tot [kOhm] | 15 |
| Aanvullende informatie | PLATINUM |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, voorkant, FPM (Fluor-Kautschuk), Rechtse draaibeweging
| Inbouwplaats | Voor, voorkant |
| Binnendiameter [mm] | 50 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Hoogte 1 [mm] | 10 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 68 |
| Binnendiameter1 [mm] | 50 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aandrijfas, FPM (Fluor-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, Met stofkaplip
| Inbouwplaats | Aandrijfas |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter [mm] | 40 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 7 |
| Hoogte 1 [mm] | 7 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Buitendiameter 1 [mm] | 40 |
| Binnendiameter1 [mm] | 30 |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Lengte [mm] | 102 |
| Voor OE nummer | 71746975 |
| Binnendiameter [mm] | 25 |
| Buitendiameter [mm] | 67 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter, 15400PH1F04
| Binnendraad [mm] | M20 x 1,5 |
| Inbouwdiameter [mm] | 62,7 |
| Lengte [mm] | 86,7 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 15400PH1F04 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter, 15400PH1F03
| Binnendraad [mm] | M20 x 1,5 |
| Inbouwdiameter [mm] | 62 |
| Lengte [mm] | 88 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 15400PH1F03 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 2155 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 68 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 71 |
Met afdichtring, Kunststof, Rubber, Gegoten aluminium
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aantal vleugels/lepels | 5 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte 1 [mm] | 15 |
| Breedte 2 [mm] | 14 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 50 |
| Buitendraad 2 [mm] | 45 |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 19 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
