Zoekresultaten "8 047"
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 55 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 93 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 100 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 2 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 94 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3140086G00, Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 70 |
| Voor OE nummer | 3140086G00 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 130 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 73 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
03D 903 119 A, Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Voor OE nummer | 03D 903 119 A |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 61 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met waterafscheider, Opschroeffilter
| Filter type | Met waterafscheider, Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 151 |
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 89 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, M16x1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 185 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 71 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
W20TT, 101-000-036AA, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | W20TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 101-000-036AA |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,85 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
W20TT, 09482-00409, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | W20TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 09482-00409 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kunststof
| Voor OE nummer | 55198717 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal aansluitingen | 3 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
61 66 1 377 830, Monopomp
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 61 66 1 377 830 |
| Pomp soort | Monopomp |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Inbouwdiameter [mm] | 27 |
| Lengte [mm] | 82 |
| Lengte 1 [mm] | 52,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Inbouwdiameter [mm] | 27 |
| Lengte [mm] | 92 |
| Lengte 1 [mm] | 67,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
E9-90R-02A0116/4498
| Breedte [mm] | 45 |
| Controleteken | E9-90R-02A0116/4498 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 190 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Fles, rood, ZF LIFEGUARDFLUID 5, FORD MERCON V
| Bundeltype | Fles |
| Kleur | Rood |
| Specificatie | ZF LIFEGUARDFLUID 5, FORD MERCON V, NISSAN MATIC-K, NISSAN MATIC-J, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 02F, MB 236.11, MB 236.10, MB 236.9, MB 236.6, MB 235.71, ALLISON TES 295, CHRYSL ATF+3 AND +4, FORD WSS-M2C924-A, ALLISON TES 389, MAN 339 V1/Z2, FORD WSS-M2C938-A, DEXRON III H, NISSAN MATIC-D, MAN 339 V2/Z3, FORD WSS-M2C195-A, BMW ETL 7045E, ZF TE-ML 17C, ALLISON C4, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 11B, FORD WSS-M2C202-B, BMW LA 2634, BMW LT 71141, FORD WSS-M2C922-A1 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 73 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, 1618.Z6
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1618.Z6 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, 1628.8Z
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1628.8Z |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 1300 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, 1 300 544
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1 300 544 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 620 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 600 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, 1 108 795
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1 108 795 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M18 x 1,5, Diagnosesonde, Verwarmd, Na katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 820 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 1700 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, 1628.HQ
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1628.HQ |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 1500 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Diagnosesonde, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 1860 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 650 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
