Zoekresultaten "8 061"
Filter insert, Met pakking
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,0 |
| Nettogewicht [g] | 69 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 11,00 |
| Dikte [mm] | 3,5 |
| Diameter o-ring [mm] | 73,5 |
| Binnendiameter 3 [mm] | 45,2 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 65,0 |
| Hoogte [mm] | 104,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Binnendiameter 2 [mm] | 21 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,0 |
| Nettogewicht [g] | 62 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 11,00 |
| Dikte [mm] | 3,5 |
| Diameter o-ring [mm] | 73,5 |
| Binnendiameter 3 [mm] | 45,2 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 65,0 |
| Hoogte [mm] | 104,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Binnendiameter 2 [mm] | 21 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd, voor katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3/4 " 16 UNF, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 70,36 |
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4 " 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 116 |
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert, Met afdichtring
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 101 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Diameter o-ring [mm] | 85 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter, Plaatstaal
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 139 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Behuizingsmateriaal | Plaatstaal |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert, Met voorfilter
| Lengte [mm] | 212 |
| Breedte [mm] | 203 |
| Hoogte [mm] | 68 |
| Filter type | Filter insert |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met voorfilter |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driedelig, met synthetisch vet, Met druklager
| Meerdelig | Driedelig |
| Buitendiameter [mm] | 225 |
| Aantal tanden | 24 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 Approved
| Buitendiameter [mm] | 254 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 50 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met plunjerclip
| Lengte [mm] | 157, 156 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 62 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met plunjerclip |
| Dikte 1 [mm] | 18 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, CBI
| Breedte [mm] | 156 |
| Dikte [mm] | 18,2 |
| Hoogte [mm] | 61,6 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | CBI |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Schijfremmen, Achteras
| Remtype | Schijfremmen |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Lengte [mm] | 750 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 142 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendraad 2 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 183 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendraad 2 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M 16x1,5, wit
| Schroefdraadmaat | M 16x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Wit |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 213 |
| Breedte [mm] | 203 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 67 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kunststof
| Gewicht [g] | 63 |
| Lengte [mm] | 454 |
| Materiaal | Kunststof |
Vooras, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Teves, BSG 15-202-028
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12 |
| Verpakkingslengte [cm] | 17 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 156 |
| Dikte [mm] | 18 |
| Hoogte [mm] | 62 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Teves |
| Componentennummer | BSG 15-202-028 |
| Technisch informatienummer | 25506 182 0 5 |
| WVA-nummer | 25506 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Onder, Achteras links en rechts, Voeringsstang, Plaatstaal
| Gewicht [kg] | 1 |
| Inbouwplaats | Onder, Achteras links en rechts |
| Stang / steunbalk | Voeringsstang |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Componentennummer | BSG 30-700-210 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Droog filter, M20 P1,5, BSG 40-140-006
| Filter type | Droog filter |
| Diameter [mm] | 83 |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Schroefdraadmaat | M20 P1,5 |
| Componentennummer | BSG 40-140-006 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, 2 jaar garantie
| Aantal boringen | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,8 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 8,9 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 66 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 19,09 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FGH-7 DTURX |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 112 |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter, CAV
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor fabrikant | CAV |
| Hoogte [mm] | 72,5 |
| Buitendiameter [mm] | 83,5 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 17 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pijpfilter, Benzine-injectie
| Buisdiameter [mm] | 8 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 56 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 140 |
| Hoogte 1 [mm] | 96 |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
| Buitendiameter [mm] | 56 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 56 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
CNG, Benzine/Autogas (LPG), M14x1,25, 21 mm
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | CNG, Benzine/Autogas (LPG) |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,90 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Zilver-centrale elektrode |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 130 |
| Gewicht [g] | 97 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | MD369189 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 580 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Filter insert
| Lengte [mm] | 213 |
| Breedte [mm] | 203 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, Met schroeven
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 0,8 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 143 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 63 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
