Zoekresultaten "8 063"
Met pakking, 999 990 0002, Sealed with SiC/SiC
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | 999 990 0002 |
| Kwaliteit | Sealed with SiC/SiC |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Piezoelektrische sensor, Met afdichtring
| Sensortype | Piezoelektrische sensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Hoogte [mm] | 162 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 80 |
| Buitendiameter [mm] | 154 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
022 903 119 D, Met deksel
| Ribbenaantal | 5 |
| Voor OE nummer | 022 903 119 D |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 61 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 41 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Foto komt overeen met de leveringsomvang
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Foto komt overeen met de leveringsomvang |
| Breedte 1 [mm] | 24,9 |
| Breedte 2 [mm] | 18,3 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 80 |
| Buitendraad 2 [mm] | 62 |
| Binnendiameter1 [mm] | 40 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 25 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Planarsonde, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Lengte [mm] | 430 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vingersonde, Onverwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Vingersonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 200 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 300 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 560 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 300 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 600 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 570 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 350 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 500 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 350 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vingersonde, Onverwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Vingersonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 300 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 700 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 750 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 800 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1.25mm, M4
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25mm |
| Aansluittechniek | M4 |
| Lengte [mm] | 144 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Evt. stekkeraansluiting aanpassen
| Vervangen na [km] | 100000 |
| Aansluiting/Klemmen | Evt. stekkeraansluiting aanpassen |
| Aantal leidingen | 2 |
| Aanvullende informatie | Universeel |
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 350 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986507 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
