Zoekresultaten "8 071"
CALSONIC-EQUIVALENT, DENSO-EQUIVALENT, OE-EQUIVALENT, V-riemschijf
| Voor fabrikant | CALSONIC-EQUIVALENT, DENSO-EQUIVALENT |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | OE-EQUIVALENT |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,2 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 160 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 7SBU16C |
| Aantal groeven | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
DENSO-EQUIVALENT, OE-EQUIVALENT, Met afdichtring, Met PAG compressorolie
| Voor fabrikant | DENSO-EQUIVALENT |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | OE-EQUIVALENT |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Uitlaatdiameter [mm] | 26,2 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 20 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 90 |
| Compressorolie | PAG 46 YF |
| Compressor ID | 5SL12C |
| Aantal groeven | 5 |
| Koelmiddel | R 134a, R 1234yf |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Koelribben gesoldeerd, voor voertuigen met gecombineerde water-/oliekoeller, met montagemateriaal, Aluminium
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Verwarming / Koeling | Voor voertuigen met gecombineerde water-/oliekoeller |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Netdiepte [mm] | 41 |
| Netlengte [mm] | 620 |
| Netbreedte [mm] | 445 |
| Materiaal | Aluminium |
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 300 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 800 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 350 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 600 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 700 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vingersonde, Onverwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Vingersonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 490 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 600 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 350 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vingersonde, Onverwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Vingersonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 330 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M 12x1,5, bruin
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Bruin |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
OE EQUIVALENT
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 113914010 |
| Aantal contacten | 2 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
DM21208B, blauw
| Voor OE nummer | DM21208B |
| Kleur | Blauw |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Pijpfilter
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,00 |
| Nettogewicht [g] | 9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,0 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 30,0 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 6,1 |
| Hoogte [mm] | 97,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Stoffilter, voor voertuigen met airco
| Nettogewicht [g] | 87 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,80 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 26,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15,0 |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 130,0 |
| Breedte [mm] | 106 |
| Hoogte [mm] | 20,0 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Schuim/hardschuim, Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 4,80 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 36,40 |
| Nettogewicht [g] | 281 |
| Verpakkingslengte [cm] | 18,2 |
| Materiaal pakking | Schuim/hardschuim |
| Lengte [mm] | 270,1 |
| Breedte [mm] | 220 |
| Hoogte [mm] | 54,3 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, M26x1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,5 |
| Nettogewicht [g] | 391 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,50 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 14 |
| Diameter o-ring [mm] | 68,4 |
| Diameter 2 [mm] | 76,4 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 80,0 |
| Hoogte [mm] | 100,0 |
| Schroefdraadmaat | M26x1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Nettogewicht [g] | 544 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 15,00 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 62,0 |
| Diameter 2 [mm] | 71,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 93,4 |
| Hoogte [mm] | 142,0 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 470 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 41 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
17920-69L01, Metaal
| Voor OE nummer | 17920-69L01 |
| Materiaal | Metaal |
| Openingsdruk [bar] | 1,1 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
BEHR, Zonder ingebouwde regelaar, Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor fabrikant | BEHR |
| Diameter [mm] | 139 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met afsluitstop
| Gewicht [g] | 517 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afsluitstop |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
