Zoekresultaten "8 093"
Filter insert
| Lengte [mm] | 212 |
| Breedte [mm] | 202 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5-6H
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 77 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5-6H |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4 x 16, Opschroeffilter
| Binnendraad [mm] | 3/4 x 16 |
| Inbouwdiameter [mm] | 63 |
| Lengte [mm] | 102,4 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 1112650 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, LR073669
| Inbouwdiamter1/Inbouwdiameter2 [mm] | 25 |
| Inbouwdiameter [mm] | 48,5 |
| Totale lengte [mm] | 105 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | LR073669 |
| Binnendiameter [mm] | 41 |
| Buitendiameter [mm] | 65,7 |
| Binnendiameter1 [mm] | 18 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 12 x 1,50 x 16, Met afdichtring, Blisterverpaking
| Lengte [mm] | 21 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,50 x 16 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof, Met pakkingen
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met thermostaat, Met expansievat, Met afsluitdeksel |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Netlengte [mm] | 375 |
| Netbreedte [mm] | 739 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 31 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 31 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 4 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 880 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NTC, Met afdichtring, M12x1.5
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opener, M12x1.5, bruin
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Kleur | Bruin |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) van | 0,2 |
| Druk (bar) tot | 0,5 |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, Hoofdstroomfiltrering, M20x1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Diameter 1 [mm] | 80 |
| Filter type | Opschroeffilter, Hoofdstroomfiltrering |
| Hoogte [mm] | 76,1 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Hoogte 1 [mm] | 74 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 525 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 3 |
| Ingangspanning [V] | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal [l/h] | 80 |
Electrisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 1 |
| Ingangspanning [V] | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal [l/h] | 100 |
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
Opschroeffilter, M20 P1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 119 |
| Schroefdraadmaat | M20 P1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 102 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 96 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Binnendiameter1 [mm] | 20 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 20 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorfilter, Filter insert
| Lengte [mm] | 297 |
| Breedte [mm] | 282 |
| Hoogte [mm] | 60 |
| Filter type | Voorfilter, Filter insert |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Binnendiameter1 [mm] | 11 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met behuizing
| Spanning (Volt) | 12 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aantal contacten | 4 |
Filter insert
| Lengte [mm] | 326 |
| Breedte [mm] | 252 |
| Hoogte [mm] | 50,3 |
| Filter type | Filter insert |
| Aantal riemen | 1 |
| Aantal tanden | 131 |
| Breedte [mm] | 25 |
| Aantal rollen | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Met pakkingen, rechthoekig
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 5 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 300 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 800 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 350 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
