Zoekresultaten "8 094"
Vooras, Met stuurhuisrubber
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stuurhuisrubber |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geventileerd
| Minimale dikte [mm] | 24,6 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 26 |
| Steek wielbouten (mm) | 109 |
| Aantal gaten | 6 |
| Hoogte [mm] | 36 |
| Centreringdiameter [mm] | 88 |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schijfremmen, Vooras
| Remtype | Schijfremmen |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 845 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 243 |
| Breedte [mm] | 192 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bovenaan, Vanaf 6 euro, voor voertuigen met start/stop, Met pakkingen
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Emissienorm | Vanaf 6 euro |
| Uitvoering | Voor voertuigen met start/stop |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, Met tandwielen |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder behuizing, Met afdichtring
| Openingstemperatuur | 82 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5-6H, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5-6H |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 67 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Excl. slijtage waarschuwingscontact, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Bosch
| Inbouwplaats | Achteras |
| Dikte [mm] | 18 |
| Hoogte 1 [mm] | 45 |
| Hoogte 2 [mm] | 47 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Bosch |
| Breedte 1 [mm] | 123 |
| Breedte 2 [mm] | 123 |
| MAPP code beschikbaar |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Droog filter, M20 P1,5, BSG 40-140-006
| Filter type | Droog filter |
| Diameter [mm] | 83 |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Schroefdraadmaat | M20 P1,5 |
| Componentennummer | BSG 40-140-006 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, BSG 60-135-042
| Lengte [mm] | 243 |
| Breedte [mm] | 192 |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Filter type | Filter insert |
| Componentennummer | BSG 60-135-042 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-8 DU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FGH-7 DTURX |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Electrisch
| Stroomsterkte tot [A] | 6,8 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 52 |
| Lengte [mm] | 183 |
| Druk (bar) | 3 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Aantal [l/h] | 155 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met centrale ontluchting, T1, Met laadniveau weergave, Met handgreep
| Geschikt voor (accu/batterij) | Met centrale ontluchting |
| Aansluittechniek | T1 |
| Gewicht geladen [kg] | 16 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 62 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 243 |
| Koudstartstroom EN (A) | 550 |
| Batterij/accu | Met laadniveau weergave, Met handgreep |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Onverwarmd
| Lambdasonde | Sprongsonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 445 |
| Aantal leidingen | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20 x 1.5
| Lengte [mm] | 100 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Schroefdraadmaat | M20 x 1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Binnendiameter1 [mm] | 46 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20 x 1.5
| Lengte [mm] | 86 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Schroefdraadmaat | M20 x 1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Binnendiameter1 [mm] | 54 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 64 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, Benzine-injectie
| Buisdiameter [mm] | 8 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 56 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 140 |
| Hoogte 1 [mm] | 96 |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
| Buitendiameter [mm] | 56 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 56 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Diameter [mm] | 25 |
| Lengte [mm] | 63,8 |
| Buitendiameter [mm] | 25 |
| Lengte 1 [mm] | 63,8 |
| Lengte 2 [mm] | 26 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inductie sensor
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 3 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
CNG, Benzine/Autogas (LPG), M14x1,25, 21 mm
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | CNG, Benzine/Autogas (LPG) |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,90 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Zilver-centrale elektrode |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8 GAS
| Schroefdraadmaat | 1/8 GAS |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) | 0,4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, Met pakking, M36x1.5, M20x1.5
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 63 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 140 |
| Buitendiameter [mm] | 91 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Schroefdraad ingang | M36x1.5 |
| Schroefdraad uitgang | M20x1.5 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Hoogte [mm] | 222 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 88 |
| Buitendiameter [mm] | 152 |
| Binnendiameter1 [mm] | 88 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Blauw, Met toebehoren, Gesloten ketting, Simplex
| Kleur | Blauw |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Aantal schakels | 120 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8x28 BSPT, gesloten sensorconstructie
| Schakeldruk (bar) | 0,3 |
| Schroefdraadmaat | 1/8x28 BSPT |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie |
M20x1,5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1,5 |
| Diameter 4 [mm] | 63 |
| Diameter 3 [mm] | 57 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zonder behuizing, Met afdichtring
| Openingstemperatuur | 88 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
DENSO, Met PAG compressorolie, PAG 46, 7SBU16
| Gewicht [kg] | 7,5 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 171 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Olie hoeveelheid (ml) | 120 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 7SBU16 |
| Nieuw onderdeel | |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
