Zoekresultaten "8 154"
Electrisch
| Stroomsterkte tot [A] | 4 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 49 |
| Lengte [mm] | 127 |
| Druk (bar) | 1 |
| Aantal [l/h] | 100 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, Halogeen, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7, Halogeen |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakkingen
| Buisdiameter [mm] | 53,9 |
| Openingstemperatuur | 87 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
M14 x 1,25, 16 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Capaciteitssensor
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 320 |
| Sensortype | Capaciteitssensor |
F00HL00351
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 750 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | F00HL00351 |
Filter insert
| Lengte [mm] | 283 |
| Breedte [mm] | 168 |
| Hoogte [mm] | 34 |
| Filter type | Filter insert |
Filter insert
| Lengte [mm] | 375 |
| Breedte [mm] | 148 |
| Hoogte [mm] | 47 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert
| Diameter 3 [mm] | 20 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 93 |
| Binnendiameter [mm] | 20 |
| Buitendiameter [mm] | 71 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M12x1.5, zwart
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 1 |
| Ingangspanning [V] | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal [l/h] | 100 |
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 525 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, Na katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kabellengte [mm] | 200 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd, voor katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Diagnosesonde, Verwarmd, Na katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kabellengte [mm] | 275 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M22x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 82 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd, voor katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 300 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986602 |
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 358 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986507 |
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 121 |
| Gewicht [g] | 88 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 8946535580 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, 1628NY
| Brutogewicht [g] | 130 |
| Gewicht [g] | 100 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1628NY |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 535 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 123 |
| Gewicht [g] | 90 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 3921023500 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 220 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
