Zoekresultaten "8 156"
Remzadel met geintegreerde handrem, Vuistzadel, ATE, Aluminium
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem, Vuistzadel |
| Voor fabrikant | ATE |
| Materiaal | Aluminium |
| Let op technische data | |
| Ruilartikel | |
| Artikelnummer paar | BHN710E |
| Zuigerdiameter [mm] | 38 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 6,65 |
ATE, E9 90R - 01120/400 E, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Alleen in combinatie met stalen remschijven
| Breedte [mm] | 123,1 |
| Dikte [mm] | 16,6 |
| Hoogte [mm] | 52 |
| Voor fabrikant | ATE |
| Controleteken | E9 90R - 01120/400 E |
| Let op technische data | |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Reminstallatie | Alleen in combinatie met stalen remschijven, niet voor carbon/keramische remschijven |
ATE, E990R-01120/400ExtII, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, zonder afgeschuinde rand
| Breedte [mm] | 123,1 |
| Dikte [mm] | 16,6 |
| Voor fabrikant | ATE |
| Controleteken | E990R-01120/400ExtII |
| Hoogte 1 [mm] | 51,5 |
| Hoogte 2 [mm] | 52 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remblok/voering | Zonder afgeschuinde rand |
Aluminium, Met pakkingen, zonder oliefilterbehuizing, Watergekoeld
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, zonder oliefilterbehuizing |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder filter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 16 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 16 |
| Netlengte [mm] | 206 |
| Netbreedte [mm] | 148 |
| Netdiepte [mm] | 67 |
| Ribbenaantal | 20 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Pijpfilter, Metaal
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 55 |
| Hoogte [mm] | 163 |
| Behuizingsmateriaal | Metaal |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 65 |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 194 |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M18x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
Opschroeffilter, M22x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 82 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 138 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
Opschroeffilter, M26 P1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 126 |
| Schroefdraadmaat | M26 P1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4 - 16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 130 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4 - 16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
Opschroeffilter, 3/4 - 16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
Opschroeffilter, 3/4 - 16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 88 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4 - 16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 |
| Buitendiameter [mm] | 71 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4 - 16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Waterpomp, met schroeven voor nokkenasriemschijf
| Aantal riemen | 1 |
| Aantal tanden | 137 |
| Aangedreven aggregaten | Waterpomp |
| Breedte [mm] | 25 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met schroeven voor nokkenasriemschijf |
| Aantal rollen | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Oliepomp, Waterpomp, met schroeven voor nokkenasriemschijf, met geleiderailset
| Aantal riemen | 1 |
| Aantal tanden | 137 |
| Aangedreven aggregaten | Oliepomp, Waterpomp |
| Breedte [mm] | 25,4 |
| Optioneel | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met schroeven voor nokkenasriemschijf, met geleiderailset |
| Aantal rollen | 2 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Aantal tanden 1 | 153 |
| Breedte 1 [mm] | 25 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Met kap, Met sensor
| Voor OE nummer | 17137552546 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kap, Met sensor |
| Lengte [mm] | 289 |
| Breedte [mm] | 228 |
| Hoogte [mm] | 225 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Max. uitdraaimaat remtrommel [mm] | 181 |
| Remtrommelhoogte inwendig [mm] | 38,5 |
| Aantal wielbouten | 4 |
| Remtrommelhoogte totaal [mm] | 74,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 39,8 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 180 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 500 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 3 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R90, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Breedte [mm] | 123 |
| Dikte [mm] | 16,5 |
| Hoogte [mm] | 51,9 |
| Controleteken | R90 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
Pijpfilter
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,00 |
| Nettogewicht [g] | 9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,0 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 30,0 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 6,1 |
| Hoogte [mm] | 97,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
