Zoekresultaten "8 165"
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Buiten lengte [mm] | 990 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 975 |
| Breedte [mm] | 13 |
H1, Halogeen, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1, Halogeen |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 204 |
| Breedte [mm] | 256 |
| Hoogte [mm] | 50,3 |
| Filter type | Filter insert |
Opschroeffilter, M 20 x 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,4 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 55 |
| Schroefdraadmaat | M 20 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
| 2 riemen | |
| Gewicht [kg] | 3,881 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 20,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 19,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 23,5 |
| Aantal tanden | 116 |
| Breedte [mm] | 22 |
| Aantal tanden 2 | 85 |
| Breedte 2 [mm] | 22 |
| Aantal rollen | 3 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk), Glasvezel
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Trekkoordmateriaal | Glasvezel |
| Aantal tanden | 129 |
| Lengte [mm] | 1229 |
| Breedte [mm] | 25 |
| Aanvullende informatie | PowerGrip™ |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14x1.5, zwart
| Diameter [mm] | 21 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Sleutelwijdte | 21.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4 - 16 UNF, Opschroeffilter
| Binnendraad [mm] | 3/4 - 16 UNF |
| Inbouwdiameter [mm] | 63 |
| Lengte [mm] | 77 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 1560173001 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4 - 16 UNF, Opschroeffilter
| Binnendraad [mm] | 3/4 - 16 UNF |
| Inbouwdiameter [mm] | 62,6 |
| Lengte [mm] | 87 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 71742115 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, LR073669
| Inbouwdiamter1/Inbouwdiameter2 [mm] | 25 |
| Inbouwdiameter [mm] | 48,5 |
| Totale lengte [mm] | 105 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | LR073669 |
| Binnendiameter [mm] | 41 |
| Buitendiameter [mm] | 65,7 |
| Binnendiameter1 [mm] | 18 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Remzadel (1 zuigers), TRW, Gietijzer, BHW242E
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Voor fabrikant | TRW |
| Materiaal | Gietijzer |
| Let op technische data | |
| Ruilartikel | |
| Artikelnummer paar | BHW242E |
| Zuigerdiameter [mm] | 54 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 6,05 |
Vuistzadel, ATE, Gietijzer, BHX187E
| Remzadel uitvoering | Vuistzadel |
| Voor fabrikant | ATE |
| Materiaal | Gietijzer |
| Let op technische data | |
| Ruilartikel | |
| Artikelnummer paar | BHX187E |
| Zuigerdiameter [mm] | 57 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 6,65 |
Filter insert
| Lengte [mm] | 378 |
| Breedte [mm] | 82 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Filter type | Filter insert |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 76,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M18x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
| Buitendraad 2 [mm] | 78 |
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
Filter insert
| Hoogte [mm] | 285 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter 1 [mm] | 160 |
| Buitendraad 2 [mm] | 130 |
| Binnendiameter1 [mm] | 18 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 70 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4 - 16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
Opschroeffilter, M26 P1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 126 |
| Schroefdraadmaat | M26 P1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorfilter, Filter insert
| Lengte [mm] | 297 |
| Breedte [mm] | 282 |
| Hoogte [mm] | 60 |
| Filter type | Voorfilter, Filter insert |
Filter insert
| Hoogte [mm] | 147 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 168 |
| Binnendiameter1 [mm] | 81 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 81 |
Filter insert
| Lengte [mm] | 310 |
| Breedte [mm] | 102 |
| Hoogte [mm] | 41 |
| Filter type | Filter insert |
Filter insert
| Hoogte [mm] | 60 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 254 |
| Binnendiameter1 [mm] | 200 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 200 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4 - 16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 130 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4 - 16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
Opschroeffilter, 3/4 - 16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Opschroeffilter, 3/4 - 16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 |
| Buitendiameter [mm] | 71 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
