Zoekresultaten "8 170"
Pijpfilter
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,00 |
| Nettogewicht [g] | 9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,0 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 30,0 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 6,1 |
| Hoogte [mm] | 97,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Schuim/hardschuim, Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,00 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 38,50 |
| Nettogewicht [g] | 220 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15,1 |
| Materiaal pakking | Schuim/hardschuim |
| Lengte [mm] | 374,5 |
| Breedte [mm] | 145 |
| Hoogte [mm] | 53,5 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte 1 [mm] | 54 |
| Lengte 1 [mm] | 374,5 |
| Breedte 1 [mm] | 144,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Electrisch, Met kabel, Met filter, 31111-2D000
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel, Met filter |
| Voor OE nummer | 31111-2D000 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd, voor katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 470 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 62 |
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 128 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Let op de serviceinformatie |
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 41 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
17920-69L01, Metaal
| Voor OE nummer | 17920-69L01 |
| Materiaal | Metaal |
| Openingsdruk [bar] | 1,1 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links en rechts, Koppelstang, M10x1,5
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 298 |
| Buitendiameter 2 [mm] | M10x1,5 |
| Gewicht [kg] | 0,390 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Duelpomp
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 71719636 |
| Aantal contacten | 2 |
| Pomp soort | Duelpomp |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Controleklep, Met afdichtring
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Ventieltype | Controleklep |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 963 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, Na katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kabellengte [mm] | 200 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met voorfilter
| Lengte [mm] | 271 |
| Breedte [mm] | 220 |
| Hoogte [mm] | 62 |
| Filter type | Filter insert |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met voorfilter |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, Na katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 370 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, interne ventilatie
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 27 |
| Aantal wielbouten | 6 |
| Centreringdiameter [mm] | 88 |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, Met plunjerclip
| Lengte [mm] | 155, 156 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 73, 69 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met plunjerclip |
| Dikte 1 [mm] | 19 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, M12x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 55199579 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 12x1,5, NTC, groen
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Groen |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Foto komt overeen met de leveringsomvang
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Foto komt overeen met de leveringsomvang |
| Breedte 1 [mm] | 15,3 |
| Breedte 2 [mm] | 14,6 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 49 |
| Buitendraad 2 [mm] | 39,9 |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 17,5 |
NTC, Met afdichtring, zwart
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Platte stekker, Duelpomp
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Pomp soort | Duelpomp |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5-6H, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5-6H |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 67 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder pakking, Electrisch, Magneetklep
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Werkwijze | Electrisch |
| Ventieltype | Magneetklep |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, FR-SIG-S
| Nettogewicht [kg] | 5,9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0138 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | FR-SIG-S, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, FR-SIG-S
| Nettogewicht [kg] | 5,98 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0138 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | FR-SIG-S, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
