Zoekresultaten "8 181"
OE EQUIVALENT, Ovaal, 84.338A2
| Alternatief artikel | 84.338 |
| Aantal leidingen | 2 |
| Buitendraad 2 [mm] | 6 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 8 |
| Aantal contacten | 3 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Voor artikelnummer | 84.338A2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, 66 20 0 143 462, zwart, Ovaal
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Voor OE nummer | 66 20 0 143 462 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Voor, Achter, 6620 6 989 068
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 6620 6 989 068 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Beige |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Achter, 77 01 062 624, zwart
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter |
| Voor OE nummer | 77 01 062 624 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Incl. geleide rol, Incl. spanrol
| Gewicht [kg] | 1,19 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 26,5 |
| Aggregaat/rol | Incl. geleide rol, Incl. spanrol |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Aramide
| Brochure raadplegen | |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Trekkoordmateriaal | Aramide |
| Lengte [mm] | 1765 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Breedte [mm] | 28 |
| Aanvullende informatie | FleetRunner™ Micro-V® |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met meervoudige riemschijf, Excl. vacuumpomp
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 56 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53,5 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 177 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 58,73 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Sumitomo
| Gewicht [kg] | 1,22 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Breedte [mm] | 109,8 |
| Dikte [mm] | 15,8 |
| Hoogte [mm] | 42,5 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | Sumitomo |
| WVA-nummer | 21875 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 82033800 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Nickel GE, SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 3 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,54 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,54 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,525 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RN12YC |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 6 |
| Weerstand tot [kOhm] | 15 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pt GE, SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,1 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,4 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,6 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,3 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RN10WYPB5 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | IRIDIUM |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pt GE, SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,54 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RC8WYPB3 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | IRIDIUM |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Cu-core GE, M4/SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,35 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,85 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Cu-core GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RC9YCC |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 9 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,3 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,35 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,85 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,6 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RC7DYC |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 9 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk, F-237101.XX
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 38 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 59 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Voor fabrikantnummer | F-237101.XX |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Opschroeffilter, 3/4 - 16UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Kleur | Zwart |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16UNF |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | J9131003 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Polyester
| Hoek [°] | 40 |
| Buiten lengte [mm] | 906,8 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 891 |
| Breedte [mm] | 17 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,0 |
| Nettogewicht [g] | 265 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 11,50 |
| Binnendiameter 3 [mm] | 17,5 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 87,0 |
| Hoogte [mm] | 111,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 19 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schuim/hardschuim, Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 4,50 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 30,00 |
| Nettogewicht [g] | 241 |
| Verpakkingslengte [cm] | 24,0 |
| Materiaal pakking | Schuim/hardschuim |
| Lengte [mm] | 290,0 |
| Breedte [mm] | 234 |
| Hoogte [mm] | 42,1 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte 1 [mm] | 42 |
| Lengte 1 [mm] | 290,0 |
| Breedte 1 [mm] | 234,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 256 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986507 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 380 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986507 |
