Zoekresultaten "F-65"
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter, LA 120, LAO 120
| Verpakkingsbreedte [cm] | 4,00 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 26,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 22,0 |
| Nettogewicht [g] | 157 |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 250,0 |
| Breedte [mm] | 216 |
| Hoogte [mm] | 32,0 |
| Basisversie (art.nr.) | LA 120 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | LAO 120 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M27x2
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,80 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,8 |
| Nettogewicht [g] | 641 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 18,30 |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 61,5 |
| Diameter 2 [mm] | 71,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 93,5 |
| Hoogte [mm] | 175,0 |
| Schroefdraadmaat | M27x2 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met centrale ontluchting, T1, Met laadniveau weergave, Met handgreep
| Geschikt voor (accu/batterij) | Met centrale ontluchting |
| Aansluittechniek | T1 |
| Gewicht geladen [kg] | 16 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 62 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 243 |
| Koudstartstroom EN (A) | 550 |
| Batterij/accu | Met laadniveau weergave, Met handgreep |
| Houderuitvoering | B03 |
| Poolvolgorde | 1 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, TRW, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met toebehoren
| Lengte [mm] | 106 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 56 |
| Voor fabrikant | TRW |
| Let op technische data | |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Reminstallatie | Alleen in combinatie met stalen remschijven, niet voor carbon/keramische remschijven |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
| Componentennummer | BSG 90-202-014 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Opschroeffilter
| Filter type | Filter insert, Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 88,5 |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 84 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19,2 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 17 |
DENSO, Met PAG compressorolie, PAG 46, 6SEU
| Gewicht [kg] | 6,2 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 133 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Olie hoeveelheid (ml) | 110 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 6SEU |
| Nieuw onderdeel | |
| Aantal groeven | 7 |
| Koelmiddel | R 134a |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
Achteras, ECE R90 Approved, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met schroeven
| Lengte [mm] | 106 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 56 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Dikte 1 [mm] | 16 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Binnendiameter [mm] | 20 |
| Buitendiameter [mm] | 53 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Buitendiameter 1 [mm] | 54 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Pijpfilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 10 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Verwarmd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 600 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afdichtring, ACM (Polyacryl-Rubber), Clutch Guide Tube
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Hoogte [mm] | 49 |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
| Buitendiameter [mm] | 31 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 47 |
| Versie | Clutch Guide Tube |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 300 |
| Breedte [mm] | 220 |
| Hoogte [mm] | 36 |
| Filter type | Filter insert |
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
| Gewicht [kg] | 1,2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 26,5 |
| Aantal tanden | 145 |
| Breedte [mm] | 25 |
Interne ventilatie
| Draaimoment [Nm] | 95 |
| Minimale dikte [mm] | 20 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 29 |
| Centreringdiameter [mm] | 108 |
| Buitendiameter [mm] | 310 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,0 |
| Nettogewicht [g] | 243 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,00 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 80,0 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8,0 |
| Hoogte [mm] | 128,3 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B, Met twee terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,80 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,8 |
| Nettogewicht [g] | 520 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,40 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 62,0 |
| Diameter 2 [mm] | 72,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 93,2 |
| Hoogte [mm] | 141,0 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met twee terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 74 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 92 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5802.W5
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Voor OE nummer | 5802.W5 |
| Aantal tanden | 13 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, Vooras rechts, Vooras links, Met rechtse schroefdraad
| Maat van inwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Lengte [mm] | 100 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Let op de serviceinformatie | |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 355 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 151 |
| Gewicht [g] | 118 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 7700107433 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 470 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
IW16TT, IW16, 1WT118110, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IW16TT, IW16 |
| Brutogewicht [g] | 61 |
| Gewicht [g] | 58 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 1WT118110 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, Na katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 1130 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, Papier
| Aantal afdichtingen | 1 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Materiaal pakking | Papier |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 318 |
| Breedte [mm] | 223 |
| Hoogte [mm] | 51 |
| Filter type | Filter insert |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
