Zoekresultaten "F21"
Vooras rechts, Buiten, Vooras links, Roestvrij staal
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Buiten, Vooras links |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Spanbereik tot [mm] | 23 |
| Spanbereik van [mm] | 19 |
| Breedte [mm] | 7 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht, BM-TC-10922
| Verpakkingshoogte [cm] | 9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 61,2 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | BM-TC-10922 |
| Bundeltype | Box |
Driehoeksdraagarm, met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht, BM-TC-10921
| Verpakkingshoogte [cm] | 9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 61 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | BM-TC-10921 |
| Bundeltype | Box |
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met stikstofvulling, Met montagehandleiding, Met afdichtring, Met droger
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stikstofvulling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding, Met afdichtring, Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,3 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13,7 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 600 |
| Netbreedte [mm] | 350 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Totale lengte [mm] | 640 |
| Totale breedte [mm] | 355 |
| Chemische eigenschappen | Corrosiebestendig |
| Afstand van bevestigingspunten rechts [mm] | 207 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk, F-563248.XX, F-570802.XX, F-239807.XX
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Aantal groeven | 6 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Voor fabrikantnummer | F-563248.XX, F-570802.XX, F-239807.XX |
| Afstand van tot eerste groef [mm] | 9,8 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, Doos, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF LifeguardFluid 8, Fles
| Kwaliteit | ZF LifeguardFluid 8 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 300 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ATE
| Remsysteem | ATE |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 160 |
| Voor artikelnummer | 8786 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stabilisatorstang, MM10X1.5 RHT
| Stang / steunbalk | Stabilisatorstang |
| Diameter [mm] | 10 |
| Lengte [mm] | 310 |
| Schroefdraadmaat | MM10X1.5 RHT |
| Artikelnummer paar | 260784 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, ATE
| Hoogte 1 [mm] | 70 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | ATE |
| Breedte 1 [mm] | 148,3 |
| Dikte 1 [mm] | 19,3 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, ATE
| Hoogte 1 [mm] | 61,5 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | ATE |
| Breedte 1 [mm] | 156 |
| Dikte 1 [mm] | 18,2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, BREMBO
| Hoogte 1 [mm] | 91,9 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | BREMBO |
| Breedte 1 [mm] | 113,9 |
| Dikte 1 [mm] | 18,2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, FAG, Stekkeraansluiting
| Materiaal | Kunststof |
| Diameter [mm] | 19 |
| Remsysteem | FAG |
| Afstand van de bevestigingsbouten [mm] | 50 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
INN M10x1.0
| Lengte [mm] | 205 |
| Schroefdraadmaat 1 | INN M10x1.0 |
| Schroefdraadmaat 2 | INN M10x1.0 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
P21W, voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,50 |
| Nettogewicht [g] | 184 |
| Binnendiameter 3 [mm] | 18,0 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 88,0 |
| Hoogte [mm] | 70,0 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 19 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,0 |
| Binnendiameter 3 [mm] | 31,5 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 63,5 |
| Hoogte [mm] | 82,0 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Binnendiameter 2 [mm] | 32 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
W5W, LED, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W, LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Monopomp
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 2 |
| Pomp soort | Monopomp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
26 11 7 511 454, Voor, Rubber/Metaal
| Voor OE nummer | 26 11 7 511 454 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Dikte [mm] | 30 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 50 |
| Buitendiameter [mm] | 135 |
| Steek wielbouten (mm) | 96 |
| Aantal gaten | 6 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Met kogellager
| Materiaal | Aluminium |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter
| Inbouwplaats | Achter |
| Lengte [mm] | 300 |
| Lengte (inch) | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Flat blade wisserblad
| Lengte [mm] | 450 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 18 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, interne ventilatie, 34 21 6 855 007, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 18,4 |
| Dikte [mm] | 66 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 20 |
| Steek wielbouten (mm) | 120 |
| Voor OE nummer | 34 21 6 855 007 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Centreringdiameter [mm] | 75 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 300 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Veerpoot, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder kabel
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 248 |
| Breedte [mm] | 198 |
| Hoogte [mm] | 41 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 248 |
| Breedte [mm] | 198 |
| Hoogte [mm] | 41 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 82 |
| Binnendiameter [mm] | 31 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Binnendiameter1 [mm] | 31 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
