Zoekresultaten "FC"
Aan beide zijden, ACM (Polyacryl-Rubber)
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, BOSCH, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met remzadelschroef
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 137 |
| Dikte [mm] | 18,8 |
| Hoogte [mm] | 50,8 |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, H11, ECE-getest, Met gloeilamp
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | H11 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Componentennummer | BSG 30-815-004 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links, Set
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 650 |
| Lengte 2 [mm] | 425 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 176 |
| Breedte [mm] | 142 |
| Hoogte [mm] | 70,3 |
| Filter type | Filter insert |
| Aantal | 1 |
Opschroeffilter, M 20 X 1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 60 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Buitendraad 2 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 54 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
A-vormig, Aluminium
| Dwarsdoorsnede afdichtring | A-vormig |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Materiaal | Aluminium |
| Dikte [mm] | 2 |
FPM (Fluor-Kautschuk), Linkse draaibeweging, A/BS, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 91 |
| Buitendiameter [mm] | 111 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 9 |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | A/BS |
| Stofkap | Met stofkaplip |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Klemhuls
| Kenletter | 27 |
| Gewicht [kg] | 0,460 |
| Hoogte [mm] | 55 |
| Pijpverbinder | Klemhuls |
| Lengte [mm] | 95 |
| Breedte [mm] | 78 |
| Binnendiameter [mm] | 45 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Spanklem
| Kenletter | 27 |
| Gewicht [kg] | 0,586 |
| Hoogte [mm] | 6,6 |
| Pijpverbinder | Spanklem |
| Lengte [mm] | 90 |
| Breedte [mm] | 90 |
| Binnendiameter [mm] | 50 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, U2028 (48108)
| Kleur | Zwart |
| Aantal leidingen | 4 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | U2028 (48108) |
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Achter
| Inbouwplaats | Achter |
| Lengte [mm] | 400 |
| Lengte (inch) | 16 |
| Aantal | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
15W-40, SN, CF, A3/B3
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
| API specificaties | SN, CF |
| ACEA specificaties | A3/B3 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
5W-30, PSA B71 2290, Iveco 18-1811 SC1, SN
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | PSA B71 2290, Iveco 18-1811 SC1 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C2 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
0W-30, SL, A5/B5, Fles
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| API specificaties | SL |
| ACEA specificaties | A5/B5 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
0W-30, JLR STJLR.03.5007, Iveco 18-1811SC1LV16, FPT FPI9.LUBR.002
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | JLR STJLR.03.5007, Iveco 18-1811SC1LV16, FPT FPI9.LUBR.002, Ford WSS-M2C 950 A |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C2 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
5W-20, Ford WSS-M2C948-B, SN, C5
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-20 |
| Vrijgave van de fabrikant | Ford WSS-M2C948-B |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C5 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Geschroefd, Zonder sleutel, Met ontluchtingsklep
| Binnendiameter [mm] | 39 |
| Buitendiameter [mm] | 73 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Vergrendelingsysteem | Zonder sleutel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ontluchtingsklep |
MIL-L 2105 D, GL-5, GL-4, 75W-90
| Bruto gewicht [kg] | 1,026 |
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koper
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 2 |
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Zonder toebehoren, Mando, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 132 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 60 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Mando |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 23893, 23892, 23891 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
-, Beugel wisserblad
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 120 |
| Gewicht [g] | 80 |
| Lengte [mm] | 350 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 14 |
| Voor OE nummer | 8521297402 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
IK20TT, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | IK20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Voor, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 475 |
| Lengte 2 [mm] | 425 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Aerotwin Retrofit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Flat blade wisserblad, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte 2 [mm] | 550 |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Aerotwin Retrofit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pijpfilter, Benzine-injectie
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 55 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 182 |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
H11, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
