Zoekresultaten "FD"
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 58 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 65 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Beugel wisserblad, U
| Lengte [mm] | 550 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 22 |
| Passende adapter | U |
| Aantal | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
0W-30, JLR STJLR.03.5007, Iveco 18-1811SC1LV16, FPT FPI9.LUBR.002
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | JLR STJLR.03.5007, Iveco 18-1811SC1LV16, FPT FPI9.LUBR.002, Ford WSS-M2C 950 A |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C2 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
0W-20, SP, C5, Fles
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | C5 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
VW 502 00 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PSA B71 2296
| Bruto gewicht [kg] | 0,977 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 502 00 505 00, RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, PSA B71 2296, PORSCHE A40, MB 229.5, MB 226.5, GM LL-B-025, FIAT 9.55535-Z2, FIAT 9.55535-N2, FIAT 9.55535-M2, FIAT 9.55535-H2, CHRYSLER MS 12991, BMW LL-01 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B01
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 65 |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 650 |
| Houderuitvoering | B01 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S4E EFB |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
ACHTERLICHT LINKS ZONDER Elektrische Deel Bestelwagen
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1991932 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
IKH20TT, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | IKH20TT |
| Brutogewicht [g] | 52 |
| Gewicht [g] | 49 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links, Set
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 475 |
| Lengte 2 [mm] | 500 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Aerotwin |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links, Set
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 450 |
| Lengte 2 [mm] | 475 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Aerotwin |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Beugel wisserblad
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 380 |
| Aanvullende informatie | Rear |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Beugel wisserblad zonder spoiler, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 475 |
| Lengte 2 [mm] | 450 |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Twin |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Beugel wisserblad zonder spoiler, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 500 |
| Lengte 2 [mm] | 475 |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Twin |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, Beugel wisserblad zonder spoiler, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 340 |
| Lengte 2 [mm] | 340 |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Twin |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Beugel wisserblad zonder spoiler
| Inbouwplaats | Voor |
| Lengte [mm] | 500 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte (inch) | 20 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, ZF TE-ML 04D
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, Voith 55.6335, Renk, MB 236.7, MAN 339 Type Z1, MAN 339 Type V1, Ford Mercon, DTFR 13C140 |
| Fabrieksadvies voor olie | GM Dexron IID, Allison C4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ECE-R90, Low-Metallic, ATE, Met plunjerclip
| Dikte [mm] | 17 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Hoogte 1 [mm] | 62,9 |
| Hoogte 2 [mm] | 67 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Remsysteem | ATE |
| Breedte 1 [mm] | 155,1 |
| Breedte 2 [mm] | 156,3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met plunjerclip, Met anti-kreukplaat, Met montagehandleiding |
| WVA-nummer | 23723 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474353, 1987474479, 1987474408, 1987474642, 1987474321, 1987474241 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
Achter
| Inbouwplaats | Achter |
| Lengte [mm] | 310 |
| Lengte (inch) | 12 |
| Aantal | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ACHTERLICHT RECHTS ZONDER Elektrische Deel Bestelwagen
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1991931 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
HB3, P20d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60 |
| Lamptype | HB3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P20d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links, Set
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte 2 [mm] | 500 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Aerotwin |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,0 |
| Nettogewicht [g] | 46 |
| Binnendiameter 3 [mm] | 24,0 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 67,0 |
| Hoogte [mm] | 69,0 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Binnendiameter 2 [mm] | 24 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendraad 2 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 54 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder slot, Zonder band
| Vergrendelingsysteem | Zonder slot |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder band |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Renault RN 0720, MB-226.51, FCA 9.55535 S4
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN 0720, MB-226.51 |
| Fabrieksadvies voor olie | FCA 9.55535 S4 |
| ACEA specificaties | C4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
SUMITOMO System, ECE-R90, Low-Metallic, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Aantal veren | 4 |
| Breedte [mm] | 108,6 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 45,4 |
| Voor fabrikant | SUMITOMO System |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding |
| WVA-nummer | 23507 |
M14x1,5x20, 13 mm, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M14x1,5x20 |
| Sleutelwijdte | 13 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Alternatieve reparatieset | 505.540 |
