Zoekresultaten "G11"
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,4 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-40, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.51
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.51, MB 229.31, BMW Longlife-04 |
| Fabrieksadvies voor olie | GM dexos2, Fiat 9.55535-S2 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 155 |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
| Buitendiameter [mm] | 54 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Buitendiameter 1 [mm] | 54 |
| Binnendiameter1 [mm] | 44 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
B00
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 45 |
| Hoogte [mm] | 227 |
| Breedte [mm] | 129 |
| Lengte [mm] | 238 |
| Koudstartstroom EN (A) | 330 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 3 |
| Aanvullende informatie | S4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B00
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 80 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 315 |
| Koudstartstroom EN (A) | 800 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S5A AGM |
Op voorraad
Vandaag voor 09:00 besteld, morgen bij u geleverd.
-, Hybride ruitenwisserblad, 76630TM8A01, voor voertuigen met stuur links
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 177 |
| Gewicht [g] | 142 |
| Lengte [mm] | 450 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Hybride ruitenwisserblad |
| Lengte (inch) | 18 |
| Voor OE nummer | 76630TM8A01 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullende informatie | Hybrid Wiper Blade |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met aangelaste schijf, M 14, Staal
| Totale lengte [mm] | 30 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroeven / moerenuitvoering | Met aangelaste schijf |
| Schroefdraadmaat | M 14 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Schroefdraad lengte [mm] | 22 |
| Oppervlakte | Zink-Nikkel coating |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
API SQ, API SP, Porsche C30, ACEA C3
| Specificatie | API SQ, API SP, Porsche C30, ACEA C3, VW 507.00, MB 229.51, OV 040 1547 - G30, MB 229.31, VW 504.00, OV 040 1547 - D30 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | MB-Approval 229.52, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Fles, ASTM D4656, VW TL-774 D (G12), NATO S-759
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificatie | ASTM D4656, VW TL-774 D (G12), NATO S-759, ASTM D3306, Toyota TSK 2601G-8A, Renault Type D, ASTM D4985, VW TL-774 F (G12+), BS 6580, JASO M325 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
UV-bestendig, Niet solventhoudend, Permanent elastisch, Silicoon
| Temperatuurbereik tot [°C] | 315 |
| Temperatuur van [°C] | -60 |
| Inhoud (ml) | 70 |
| Chemische eigenschappen | UV-bestendig, Niet solventhoudend, Permanent elastisch |
| Materiaal | Silicoon |
| Lees de montagehandleiding | |
| Bundeltype | Tube |
| Aanvullende informatie | Dirko HT |
API Gasoline SQ, API Gasoline SP, ACEA Light Duty C3, ACEA Light Duty C2
| Specificatie | API Gasoline SQ, API Gasoline SP, ACEA Light Duty C3, ACEA Light Duty C2 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.52, Renault RN 0710, Renault RN 0700, OPEL OV 040 1547-G30, OPEL OV 040 1547-D30, MB 229.51, MB 229.31, MB 226.5, BMW Longlife-19 FE, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
API Gasoline SQ, API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B, Chrysler MS-A0921
| Specificatie | API Gasoline SQ, API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B |
| Vrijgave van de fabrikant | Chrysler MS-A0921, Ford WSS-M2C937-A, Chrysler MS-12633, VW 502 00 / 505 00, Renault RN 0710, Renault RN 0700, Porsche A40, MB 229.5, MB 229.3, BMW Longlife-01 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-40 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter, M 20 X 1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendraad 2 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
A-vormig
| Alternatieve reparatieset | 505.540, 505.550, 036.400 |
| Dwarsdoorsnede afdichtring | A-vormig |
| Binnendiameter [mm] | 16 |
| Buitendiameter [mm] | 24 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 1,5 |
| Bouwwijze afdichting | Metaal-elastomeer pakking |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Beugel wisserblad met spoiler, Met spoiler, Set, Passagierzijde gebogen
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad met spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 475 |
| Lengte 2 [mm] | 475 |
| Styling | Met spoiler |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Passagierzijde gebogen |
| Aanvullende informatie | Twin |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Niet solventhoudend, Silicoon, Niet in de set inbegrepen, Verenigde Staten
| Temperatuurbereik tot [°C] | +320 |
| Temperatuur van [°C] | -60 |
| Inhoud (ml) | 200 |
| Chemische eigenschappen | Niet solventhoudend |
| Materiaal | Silicoon |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Niet in de set inbegrepen |
| Niet voor landenuitvoering | Verenigde Staten |
| Bundeltype | Cartridge |
| Aanvullende informatie | AJUSIL |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SQ, API Gasoline SP, ACEA Light Duty C3, ACEA Light Duty C2
| Specificatie | API Gasoline SQ, API Gasoline SP, ACEA Light Duty C3, ACEA Light Duty C2 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.52, Renault RN 0710, Renault RN 0700, OPEL OV 040 1547-G30, OPEL OV 040 1547-D30, MB 229.51, MB 229.31, MB 226.5, BMW Longlife-19 FE, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Glassokkellamp, W5W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
80W, MIL-L-2105, API GL-4, Fles
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Specificatie | MIL-L-2105, API GL-4 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API SJ/SL, ACEA A3/B4, MB 229.1, Kan
| Specificatie | API SJ/SL, ACEA A3/B4, MB 229.1 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Kan, BS 6580, ASTM D3306
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificatie | BS 6580, ASTM D3306 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
B00
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 45 |
| Hoogte [mm] | 227 |
| Breedte [mm] | 129 |
| Lengte [mm] | 238 |
| Koudstartstroom EN (A) | 330 |
| Poolvolgorde | 0 |
| 0005 | B00 |
| Pooluitvoering | 3 |
Op voorraad
Vandaag voor 09:00 besteld, morgen bij u geleverd.
7603 A/CU, Koper
| DIN / ISO | 7603 A/CU |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Beugel wisserblad met spoiler, Met spoiler
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad met spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 550 |
| Styling | Met spoiler |
| Aanvullende informatie | Twin |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Wielzijde, UNIVERSAL BOOT KIT
| Hoogte [mm] | 130 |
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 22 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 81 |
| Versie | UNIVERSAL BOOT KIT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Voor |
| Lengte [mm] | 450 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 18 |
| Aantal adapters | 8 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kan, MAN 324 Typ Si-OAT, Scania TB 1451, DTFR 29D120 (MB 326.
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificatie | MAN 324 Typ Si-OAT, Scania TB 1451, DTFR 29D120 (MB 326., VW TL-774 G (G12++) |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,2 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FGR-8 CTU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, ZF TE-ML 04D
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, Voith 55.6335, Renk, MB 236.7, MAN 339 Type Z1, MAN 339 Type V1, Ford Mercon, DTFR 13C140 |
| Fabrieksadvies voor olie | GM Dexron IID, Allison C4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Beugel wisserblad, U
| Lengte [mm] | 550 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 22 |
| Passende adapter | U |
| Aantal | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
