Zoekresultaten "G30"
Kunststof, Zonder deksel
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder deksel |
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
20W-50, CCMC G2 CCMC D1, API SF/CC, Kan
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 20W-50 |
| Specificatie | CCMC G2 CCMC D1, API SF/CC |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Kan |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
0W-20, Volvo VCC RBS0-2AE, Opel OV 040 1547 A20, MB 229.72
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Fabrieksadvies voor olie | Volvo VCC RBS0-2AE |
| Vrijgave van de fabrikant | Opel OV 040 1547 A20, MB 229.72, MB 229.71, Ford WSS-M2C962-A1, Ford WSS-M2C947-B1, Fiat 9.55535-GSX, Chrysler MS-12145 |
| Specificatie | JLR STJLR.03.5006, ILSAC GF-6A, BMW Longlife-17 FE+, API SP RC, ACEA C6, ACEA C5 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Monopomp
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 2 |
| Pomp soort | Monopomp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, VW 505.01, VW 505.00, MB 229.31
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505.01, VW 505.00, MB 229.31, GM dexos 2, Fiat 9.55535-S1 |
| Specificatie | Opel OV 040 1547 G30, Opel OV 040 1547 D30, MB 229.52, MB 229.51, BMW Longlife-04, API SP, ACEA C3, ACEA C2 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, VW 505.00, VW 502.00, GM LL-B-025
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505.00, VW 502.00, GM LL-B-025, GM LL-A-025 |
| Specificatie | Renault RN0700, MB 229.3, MB 226.5, BMW Longlife-01, API SN/CF, ACEA A3/B4 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G G 052 178, VW G 055 512, VW G 052 726, VW G 052 527
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vat, JASO M325, Toyota TSK 2601G-8A, VW TL-774 F (G12+)
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Specificatie | JASO M325, Toyota TSK 2601G-8A, VW TL-774 F (G12+), Renault Type D, ASTM D3306, NATO S-759, ASTM D4985, VW TL-774 D (G12), ASTM D4656, BS 6580 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
B13
| Batterij capaciteit 5h [Ah] | 55 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 60 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 680 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
MB 229.31, GM-LL-A-025, VW 505.01, GM-LL-B-025
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Vat, BS 6580, ASTM D3306
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Specificatie | BS 6580, ASTM D3306 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ASTM D4656, NATO S-759, VW TL-774 D (G12), VW TL-774 F (G12+)
| Inhoud [liter] | 20 |
| Specificatie | ASTM D4656, NATO S-759, VW TL-774 D (G12), VW TL-774 F (G12+), JASO M325, ASTM D3306, Toyota TSK 2601G-8A, ASTM D4985, BS 6580, Renault Type D |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
VW 502 00/505 00, RN 0710, Renault RN 0700, Porsche A40
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Met pakking
| Kleur | Zwart |
| Buitendiameter [mm] | 74 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Nieuwe uitvoering | |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Zonder deksel
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder deksel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben mechanisch gelast, Aluminium, Kunststof, Zonder pakking
| Radiateur uitvoering | Koelribben mechanisch gelast |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Netdiepte [mm] | 32 |
| Netlengte [mm] | 600 |
| Netbreedte [mm] | 454 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 38,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 38,5 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
M12 x 1,5, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 20 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 13 |
| Kwaliteitsgraad | 6.8 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Lengte [mm] | 66 |
| Materiaal | Kunststof |
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Magic Effect BL |
M12 x 1,25, Vooras rechts, met borgmoer
| Sleutelwijdte | 17 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Dikte [mm] | 71 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 110 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 41369 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CE, Gestekt, Rubber met kopervlechtwerk
| Draaimoment [Nm] | 0 |
| Controleteken | CE |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Kenletter | 1210 |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Klepsteelmateriaal | Rubber met kopervlechtwerk |
| Ventielkleur | Zwart |
| Behuizingskleur | Zwart/wit |
| Toegestane maximale snelheid | 210 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kleppen, Met schroef |
| Uitvoering | Voor voertuigen met bandendruk controlesysteem |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MVQ (Silicoon-Rubber), Rechtse draaibeweging, AS, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 34 |
| Buitendiameter [mm] | 48 |
| Materiaal | MVQ (Silicoon-Rubber) |
| Hoogte [mm] | 8 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | AS |
| Stofkap | Met stofkaplip |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
A-vormig
| Alternatieve reparatieset | 505.540, 505.550, 017.736 |
| Dwarsdoorsnede afdichtring | A-vormig |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
| Buitendiameter [mm] | 27 |
| Materiaal | Aluminium |
| Dikte [mm] | 1,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PTFE (Polytetrafluorethylen), Linkse draaibeweging, ASW, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 90 |
| Buitendiameter [mm] | 104 |
| Materiaal | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Hoogte [mm] | 8,5 |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | ASW |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehuls |
| Lees de montagehandleiding |
O-ring, FPM (Fluor-Kautschuk)
| Doorsnedevorm | O-ring |
| Binnendiameter [mm] | 45,7 |
| Dikte [mm] | 2,62 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M5, voor voertuigen met stroomverdeler, Aansluituitvoering M5, Aansluituitvoering conform DIN
| Aansluitdraad | M5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met stroomverdeler |
| Optioneel | |
| Aantal contacten | 2 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering M5, Aansluituitvoering conform DIN |
| Aantal aansluitingen | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Klemhuls
| Kenletter | 27 |
| Gewicht [kg] | 0,640 |
| Hoogte [mm] | 8,3 |
| Pijpverbinder | Klemhuls |
| Lengte [mm] | 85 |
| Breedte [mm] | 12 |
| Binnendiameter [mm] | 70 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
AGM accu, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 62 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 680 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Batterij/accu | AGM accu |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Aanvullende informatie | AGM |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EN, AGM accu, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 96 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 353 |
| Koudstartstroom EN (A) | 850 |
| Pooluitvoering | EN |
| Batterij/accu | AGM accu |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Aanvullende informatie | AGM |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E1 90R-02A0498/0525, Excl. slijtage waarschuwingscontact, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met toebehoren
| Aantal schroeven | 4 |
| Breedte [mm] | 116,0 |
| Dikte [mm] | 17,8 |
| Controleteken | E1 90R-02A0498/0525 |
| Hoogte 1 [mm] | 65,5 |
| Hoogte 2 [mm] | 72,4 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Lucas / TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 24.8190-0850.2, 24.8190-0826.2, 24.8190-0825.2, 24.8190-0997.2, 24.8190-0991.2, 24.8190-0008.2 |
| MAPP code beschikbaar | |
| Afmetingen in acht nemen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
