Zoekresultaten "H15"
P43t, 60/55, H4
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aanvullende informatie | Plus 120 Gigalight |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter, Met een terugloopbeveiligingskleppen, J9131003
| Binnendraad [mm] | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | J9131003, J9131002 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder behuizing, Met pakkingen
| Openingstemperatuur | 82 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schuim/hardschuim, Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,10 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 27,00 |
| Nettogewicht [g] | 172 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,0 |
| Materiaal pakking | Schuim/hardschuim |
| Lengte [mm] | 265,0 |
| Breedte [mm] | 134 |
| Hoogte [mm] | 56,0 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, M20x1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,70 |
| Nettogewicht [g] | 294 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 58,5 |
| Diameter 2 [mm] | 64,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 80,0, 76,0 |
| Hoogte [mm] | 66,1 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZIJLICHT VOOR L.& R., Wit
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Wit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Gloeilampfitting, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 41 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 173 |
| Lengte [mm] | 260 |
| Koudstartstroom EN (A) | 630 |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Wisselaar, Kunststofbehuizing, Wisselstroomdynamo
| Behuizingskleur | Zwart |
| Weerstand [Ohm] | 90 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Relaisfunctie | Wisselstroomdynamo |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
Pijpfilter, Benzine-injectie
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 54,6 |
| Hoogte [mm] | 164,3 |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
| Buitendiameter 1 [mm] | 61 |
| Buitendraad 2 [mm] | 8 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 8 |
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 98 |
| Hoogte [mm] | 139 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 200 |
| Breedte [mm] | 178 |
| Hoogte [mm] | 44 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 141 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
M14 x 1,25, Met flenszitting
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13448 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,71 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Super |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter, Met afdichtring
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 135 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1 658 103
| Openingstemperatuur | 88 |
| Voor OE nummer | 1 658 103 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Kegellager
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Lageruitvoering | Kegellager |
| Binnendiameter [mm] | 38 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Breedte [mm] | 21 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 224 |
| Breedte [mm] | 202 |
| Hoogte [mm] | 17 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
H7, Doos, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1.25mm, M4
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25mm |
| Aansluittechniek | M4 |
| Lengte [mm] | 91 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 22 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Diameter 1 [mm] | 66,5 |
| Breedte [mm] | 161 |
| Hoogte [mm] | 290,5 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 161 |
| Aantal | 1 |
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MANDO, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Voor fabrikant | MANDO |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Hoogte 1 [mm] | 58,1 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | MANDO |
| Breedte 1 [mm] | 148,9 |
| Dikte 1 [mm] | 16,7 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B, MB 229.1, VW 501 01 / 505 00
| Specificatie | API Gasoline SP, ACEA Light Duty A3/B |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.1, VW 501 01 / 505 00, FIAT 9.55535-D2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
