Zoekresultaten "I30"
M14x1,5x15, 17 mm, Buiten zeszijdig, Zonder afdichtring
| Schroefdraadmaat | M14x1,5x15 |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 7,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring 1Kohm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
B00
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 60 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 680 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S5A AGM |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 410 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986615 |
Stoffilter, Stuk
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 251,5 |
| Breedte [mm] | 171 |
| Hoogte [mm] | 19 |
| Aantal | 1 |
| Hoeveelheid | Stuk |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | 1987435540 |
Wy5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Met bevestigingsmatriaal, Met kogellager
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal, Met kogellager |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,5, Vooras rechts, Vooras links
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 23 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 312 |
| Materiaal | Staal |
| Buitendiameter [mm] | 9 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Evt. stekkeraansluiting aanpassen
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aansluiting/Klemmen | Evt. stekkeraansluiting aanpassen |
| Aantal leidingen | 4 |
| Aanvullende informatie | Universeel |
Voor, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 650 |
| Lengte 2 [mm] | 400 |
| Aantal | 2 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Styling | Met spoiler |
| Lengte 1 [inch] | 26 |
| Lengte 2 [inch] | 16 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Synthetisch, Fles, DOT 5.1
| Gewicht [kg] | 1,14 |
| Kookpunt [°C] | 265 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Bundeltype | Fles |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Met ABS sensorring
| Inbouwplaats | Achteras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ABS sensorring |
| Buitendiameter [mm] | 148 |
| Aantal wielbouten | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lengte 1 [mm] | 340 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pluspool rechts, Met laadniveau weergave, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 66 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 600 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts, Met laadniveau weergave |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pluspool rechts, EFB batterij, B00
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 65 |
| Hoogte [mm] | 222 |
| Breedte [mm] | 172 |
| Lengte [mm] | 230 |
| Koudstartstroom EN (A) | 620 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts, EFB batterij |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wisserblad met optische slijtagewaarschuwing, Beugel wisserblad, A
| Lengte [mm] | 600 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Wisserblad met optische slijtagewaarschuwing, Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 24 |
| Passende adapter | A |
| Aantal | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Beugel wisserblad met spoiler, Met spoiler, Set
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad met spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 700 |
| Lengte 2 [mm] | 500 |
| Styling | Met spoiler |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Twin |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
WIELRAND UNIVERSEEL
| Kwaliteitsgraad | DC01 ST12 |
| Plaat dikte [mm] | 0,7 |
| Lengte 1 [mm] | 1250 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Plaattype | Wiellooprand |
| Sectie | Buitenste deel |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Verwerking | In te korten |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Hoogte 1 [mm] | 20 |
| Breedte 1 [mm] | 50 |
| Pasvorm | Universeel |
| Aantal portieren | 3/5, 2/4 |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, ASW, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 35 |
| Buitendiameter [mm] | 50 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 8 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | ASW |
| Stofkap | Met stofkaplip |
Spring
| Aansluittechniek | Spring |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 5,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
Beugel wisserblad, R, T2
| Lengte [mm] | 340 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 13 |
| Bijgevoegde adapter | R |
| Passende adapter | T2 |
| Aantal | 1 |
| Aanvullende informatie | DAS ORIGINAL SINGLE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 244 |
| Breedte [mm] | 162 |
| Hoogte [mm] | 54 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Carbon filter, CU 24 004, FP 24 004, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 194 |
| Breedte [mm] | 237 |
| Hoogte [mm] | 20 |
| Basisversie (art.nr.) | CU 24 004 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | FP 24 004 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Onder het dashboardkastje, Carbon filter, CU 24 013, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Inbouwtijd [min] | 15 |
| Inbouwplaats | Onder het dashboardkastje |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 239 |
| Breedte [mm] | 194 |
| Hoogte [mm] | 21 |
| Basisversie (art.nr.) | CU 24 013 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Beugel wisserblad, A5 , H, A5 + H
| Lengte [mm] | 430 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 17 |
| Bijgevoegde adapter | A5 , H |
| Passende adapter | A5 + H |
| Aantal | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Beugel wisserblad, A5 , H, A5 + H
| Lengte [mm] | 450 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 18 |
| Bijgevoegde adapter | A5 , H |
| Passende adapter | A5 + H |
| Aantal | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor, Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 650 |
| Lengte 2 [mm] | 400 |
| Aantal | 2 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Styling | Met spoiler |
| Lengte 1 [inch] | 26 |
| Lengte 2 [inch] | 16 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
