Zoekresultaten "JPT"
API Gasoline SQ, API Gasoline SP, ACEA Light Duty C3, MB 229.52
| Specificatie | API Gasoline SQ, API Gasoline SP, ACEA Light Duty C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.52, FIAT 9.55535-S2, Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.51, MB 229.31, MB 226.5, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-40 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ECE-R90, Low-Metallic, Met montagehandleiding, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 87,2 |
| Dikte [mm] | 16,2 |
| Hoogte [mm] | 53,2 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding, Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 20960 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474304, 1987474721, 1987474470, 1987474735, 1987474253, 1987474197 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Achteras, Vooras, M12 x 1,5
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Kwaliteitsgraad | 8.8 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Velgen | Voor staalvelgen, voor lichtmetaal velgen |
| Wielbevestiging | Conische zadel F |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26 |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 29 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Geel |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
21/5, Kogellamp, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | Kogellamp, P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links, Set
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 650 |
| Lengte 2 [mm] | 575 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Aerotwin |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Flat blade wisserblad, voor voertuigen met stuur links, Met spoiler
| Lengte [mm] | 650 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 26 |
| Aantal | 1 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Styling | Met spoiler |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met sleutel, Bajonett, blauw
| Binnendiameter [mm] | 39 |
| Vergrendelingsysteem | Met sleutel |
| Monteerwijze | Bajonett |
| Kleur | Blauw |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, Halogeen
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1, Halogeen |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
C3, VW 504 00 507 00, PORSCHE C30, MB 229.51
| Bruto gewicht [kg] | 0,974 |
| ACEA specificaties | C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 504 00 507 00, PORSCHE C30, MB 229.51, BMW LL-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 425 |
| Breedte [mm] | 95 |
| Hoogte [mm] | 51 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 281 |
| Breedte [mm] | 123 |
| Hoogte [mm] | 48 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Buiten lengte [mm] | 885 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 875 |
| Breedte [mm] | 10 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Ti Poly-V, SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,35 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,85 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Ti Poly-V |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,75 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Platium-middelelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | CET11P |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 1 |
| Weerstand tot [kOhm] | 2 |
| Aanvullende informatie | EON TITAN |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Generatorvrijloop controleren en indien nodig vervangen
| Riemenmateriaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Lengte [mm] | 1035 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Breedte [mm] | 24,92 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Generatorvrijloop controleren en indien nodig vervangen |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met ingebouwde ABS sensor
| Nettogewicht [kg] | 0,74 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde ABS sensor |
| Binnendiameter [mm] | 37 |
| Buitendiameter [mm] | 72 |
| Breedte [mm] | 37 |
| Aantal tanden, ABS-ring | 96 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aansluituitvoering M4
| Aantal contacten | 4 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering M4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Box, Met rechtse schroefdraad, Koppelstang, M10X1.25
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 34,5 |
| Bundeltype | Box |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Diameter 3 [mm] | 8 |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 273 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10X1.25 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10X1.25 |
M20 x 1,5, Opschroeffilter, 152085488R, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,0 |
| Binnendraad [mm] | M20 x 1,5 |
| Inbouwdiameter [mm] | 71 |
| Lengte [mm] | 65 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 152085488R |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen, Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Staal, Buiten zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 30 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 22 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 18 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, R5W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kogellamp, R5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SQ, ACEA Light Duty C3, VW 505 01, VW 505 00
| Specificatie | API Gasoline SQ, ACEA Light Duty C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 01, VW 505 00, Renault RN 0710, VW 507 00, Renault RN 0700, VW 504 00, Porsche C30, OPEL OV 040 1547-G30, OPEL OV 040 1547-D30, MB 229.51, MB 229.31, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, Excl. slijtage waarschuwingscontact, Met bevestigingsmatriaal
| Lengte [mm] | 137 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 51 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal |
| Dikte 1 [mm] | 18 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
5W-30, MB 229.51, BMW Longlife-04, SN
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.51, BMW Longlife-04 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
5W-30, Renault RN 17, MB 226.52, C3
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN 17, MB 226.52 |
| ACEA specificaties | C3 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M20x1,5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1,5 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
