Zoekresultaten "Jaguar"
ATE
| Diameter [mm] | 12 |
| Lengte [mm] | 54,9 |
| Remsysteem | ATE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 5,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Beugel wisserblad zonder spoiler
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Aanvullende informatie | Twin |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Rubber, Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 2315 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
Fles, Synthetisch, DOT 4
| Kookpunt [°C] | 245 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter
| Inbouwplaats | Achter |
| Lengte [mm] | 300 |
| Lengte (inch) | 12 |
| Aantal | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Geel |
ECE-R90, Low-Metallic, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Breedte [mm] | 122,9 |
| Dikte [mm] | 14,5 |
| Hoogte [mm] | 43,4 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| WVA-nummer | 23716 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474470, 1987474722 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
Wentellager, Metaal, Kunststof, Vooras rechts
| Dikte [mm] | 37 |
| Lageruitvoering | Wentellager |
| Binnendiameter [mm] | 35 |
| Buitendiameter [mm] | 107 |
| Materiaal | Metaal, Kunststof |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, ACM (Polyacryl-Rubber)
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 121 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 79 |
| Buitendraad 2 [mm] | 76 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Buiten lengte [mm] | 815 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 800 |
| Breedte [mm] | 13 |
Driehoeksdraagarm, met rubberlager, Box
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 34,5 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager |
| Bundeltype | Box |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk)
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 8,2 |
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 1 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 4,7 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 2-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E1 90R-02A0525/0524, Excl. slijtage waarschuwingscontact, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, ATE
| Controleteken | E1 90R-02A0525/0524 |
| Hoogte 1 [mm] | 52,3 |
| Hoogte 2 [mm] | 54,4 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | ATE |
| Breedte 1 [mm] | 122,5 |
| Breedte 2 [mm] | 122,5 |
| Dikte 1 [mm] | 17,8 |
| Dikte 2 [mm] | 18,0 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 24.8190-0410.2 |
| MAPP code beschikbaar | |
| Afmetingen in acht nemen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 308 |
| Breedte [mm] | 184 |
| Hoogte [mm] | 49 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Binnen Torx
| Aantal schroeven | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
Beugelbevestiging, Met pakking, grijs
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Beugelbevestiging |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Grijs |
SBR (styrol-butadieen-rubber), Flat blade wisserblad, M+A+B
| Snijbladmateriaal | SBR (styrol-butadieen-rubber) |
| Lengte [mm] | 475 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 19 |
| Bijgevoegde adapter | M+A+B |
| Aantal | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, voor en achter, Lakken mogelijk
| Breedte [mm] | 22 |
| Hoogte [mm] | 35,9 |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor en achter |
| Diameter [mm] | 15,5 |
| Lengte [mm] | 31 |
| Aantal contacten | 3 |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
C3, VW 504 00 507 00, PORSCHE C30, MB 229.51
| Bruto gewicht [kg] | 4,57 |
| ACEA specificaties | C3 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 504 00 507 00, PORSCHE C30, MB 229.51, BMW LL-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ECE-R90, Low-Metallic, Met ingebouwde slijtagesensor, ATE
| Breedte [mm] | 156,4 |
| Dikte [mm] | 20,4 |
| Hoogte [mm] | 68,6 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Met ingebouwde slijtagesensor |
| Remsysteem | ATE |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met plunjerclip, Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 21883 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474433, 1987474483, 1987474339 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
H11, PGJ19-2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H11 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ19-2 |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Doos, R90 Homologated, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,826 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,7 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16,51 |
| Aantal veren | 2 |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal per as | 4 |
| Gewicht [kg] | 1,11 |
| Breedte [mm] | 123 |
| Dikte [mm] | 16,4 |
| Hoogte [mm] | 56,1 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Hoogte 1 [mm] | 61,1 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | ATE |
| WVA-nummer | 25010, 25008 |
| Aanvullende informatie | PREMIER ECO FRICTION |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
