Zoekresultaten "M11"
M14 x 1,25, Staal, Binnen zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Buitendiameter [mm] | 21 |
| Lengte [mm] | 16 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 12 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 10 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Aantal tanden, ABS-ring | 44 |
| Breedte [mm] | 10,1 |
| Binnendiameter [mm] | 76,8 |
| Buitendiameter [mm] | 87 |
Met pakkingen
| Openingstemperatuur | 88 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking, Metaal, Gegoten aluminium
| Diameter 1 [mm] | 70 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 10 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afdichtring
| Buitendiameter [mm] | 50 |
| Openingstemperatuur | 89 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
-, Beugel wisserblad, 8250A094
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 208 |
| Gewicht [g] | 155 |
| Lengte [mm] | 550 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 22 |
| Voor OE nummer | 8250A094 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
60/55, H4, Doos, P43t
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
| Aanvullende informatie | ALL SEASON SUPER |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
21/4, Kogellamp, P21/4W, BAZ15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/4 |
| Lamptype | Kogellamp, P21/4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAZ15d |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Kogellamp, R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kogellamp, R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Glassokkellamp, W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Kogellamp, P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Blisterverpaking
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 17 |
| Dikte [mm] | 3 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorkant, ACM (Polyacryl-Rubber), F80110602, Rechtse draaibeweging
| Inbouwplaats | Voorkant |
| Binnendiameter [mm] | 34 |
| Buitendiameter [mm] | 48 |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Voor OE nummer | F80110602 |
| Hoogte [mm] | 8 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Stofkap | Met stofkaplip |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, 165463J400
| Lengte [mm] | 279 |
| Breedte [mm] | 165 |
| Hoogte [mm] | 33 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 165463J400 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IN/OUT: 8, Pijpfilter
| Diameter 1/2 [mm] | IN/OUT |
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 118 |
| Voor OE nummer | 1112653 |
| Buitendiameter [mm] | 61 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter, 15400PH1F03
| Binnendraad [mm] | M20 x 1,5 |
| Inbouwdiameter [mm] | 62 |
| Lengte [mm] | 88 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 15400PH1F03 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vuistzadel, TRW, Gietijzer, BHX382E
| Remzadel uitvoering | Vuistzadel |
| Voor fabrikant | TRW |
| Materiaal | Gietijzer |
| Let op technische data | |
| Ruilartikel | |
| Artikelnummer paar | BHX382E |
| Zuigerdiameter [mm] | 57 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koppelstang, M10x1.25, Met toebehoren
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 164 |
| Buisdiameter [mm] | 10 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 725 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 68 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 121 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, 10 X 1, NABCO/TOKICO
| Materiaal | Aluminium |
| Schroefdraadmaat | 10 X 1 |
| Remsysteem | NABCO/TOKICO |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 34 |
| Zuigerdiameter [mm] | 20,64 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Wielzijde
| Inbouwplaats | Vooras, Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 24 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 85 |
| Lengte [mm] | 95 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stabilisatorstang, M10x1.25mm
| Stang / steunbalk | Stabilisatorstang |
| Lengte [mm] | 84 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1.25mm |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1.25mm |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Beugel wisserblad met spoiler, Groot-Brittannië
| Lengte [mm] | 550 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad met spoiler |
| Niet voor landenuitvoering | Groot-Brittannië |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
