Zoekresultaten "N 70"
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
T8, T7
| Lengte [mm] | 700 |
| Lengte (inch) | 28 |
| Bijgevoegde adapter | T8 |
| Passende adapter | T7 |
| Aantal | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Twee keer zo lange levensduur | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
60/55, H4, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 12 x 1,25, M 5
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M 5 |
| Lengte [mm] | 71 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
Oliedruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Oog bovenaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,4 |
| Verpakkingslengte [cm] | 50,5 |
| Gewicht [kg] | 2,460 |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Gatdiameter [mm] | 35 |
| Lengte 1 [mm] | 336 |
| Lengte 2 [mm] | 514 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 15,8 |
| Garantie | 5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging |
| Aanvullende informatie | VAN-MAGNUM |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert
| Diameter 4 [mm] | 8 |
| Diameter 3 [mm] | 14 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 250 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
In de brandstoftank, Electrisch
| Inbouwplaats | In de brandstoftank |
| Werkwijze | Electrisch |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Doos, R90 Homologated, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13 |
| Verpakkingslengte [cm] | 17 |
| Aantal veren | 2 |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal per as | 4 |
| Gewicht [kg] | 1,128 |
| Breedte [mm] | 123 |
| Dikte [mm] | 16,6 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | ATE |
| WVA-nummer | 25011, 25009 |
| Aanvullende informatie | PREMIER ECO FRICTION |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met waterpomp
| Let op technische data | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met waterpomp |
| Aanvullende informatie | PowerGrip™ |
Pijpfilter
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 6,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 26,00 |
| Nettogewicht [g] | 244 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 54,6 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8,0 |
| Hoogte [mm] | 255,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, MAHLE, voor behuizing met geschroefde deksel
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 16,00 |
| Nettogewicht [g] | 140 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 89,2 |
| Voor fabrikant | MAHLE |
| Hoogte [mm] | 115,8 |
| Behuizing | Voor behuizing met geschroefde deksel |
| Binnendiameter 2 [mm] | 32 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,60 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,6 |
| Nettogewicht [g] | 135 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,10 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 94,4 |
| Hoogte [mm] | 80,0 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 25 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
KADER + DUBBELVENTILATOR 1.8
| Inbouwplaats | Voor |
| Verwarming / Koeling | Dubbele ventilator |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ventilatorraamwerk |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, DENSO
| Brutogewicht [g] | 144 |
| Gewicht [g] | 95 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 3 |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, DENSO
| Brutogewicht [g] | 149 |
| Gewicht [g] | 100 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 151 |
| Gewicht [g] | 118 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 7700107433 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 470 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
IK22FTT, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | IK22FTT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IW20TT, Solid SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IW20TT |
| Brutogewicht [g] | 61 |
| Gewicht [g] | 58 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
T20TT, Removable SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | T20TT |
| Brutogewicht [g] | 43 |
| Gewicht [g] | 40 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IW16TT, IW16, 1WT118110, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IW16TT, IW16 |
| Brutogewicht [g] | 61 |
| Gewicht [g] | 58 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 1WT118110 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 580 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986602 |
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Buiten lengte [mm] | 835 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 825 |
| Breedte [mm] | 10 |
Koelribben mechanisch gelast, Aluminium, Kunststof, Met pakkingen
| Radiateur uitvoering | Koelribben mechanisch gelast |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Netdiepte [mm] | 34 |
| Netlengte [mm] | 650 |
| Netbreedte [mm] | 322 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 32,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 32,5 |
M14 x 1,5, Staal, Buiten zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Binnendiameter [mm] | 14,4 |
| Lengte [mm] | 23,8 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Let op de serviceinformatie | |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 16 |
| Kwaliteitsgraad | 5.8 |
| Oppervlakte | Gefosfateerd |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 512 |
| Breedte [mm] | 112 |
| Hoogte [mm] | 36 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 92 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Voor, Onder, Achteras rechts
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Voor, Onder, Achteras rechts |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers, met moeren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 40439 |
| Schroeven / moerenuitvoering | Met breekplaat, Met zekeringsplaat |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Voor, Onder, Achteras links
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Voor, Onder, Achteras links |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers, met moeren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 40438 |
| Schroeven / moerenuitvoering | Met breekplaat, Met zekeringsplaat |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
