Zoekresultaten "N2"
Vooras, interne ventilatie, 212 421 13 12, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 25,4 |
| Dikte [mm] | 64 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Voor OE nummer | 212 421 13 12 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Centreringdiameter [mm] | 67 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 295 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
6PK, Met schroef
| Ribbenaantal | 5 |
| Breedte [mm] | 30 |
| Type | 6PK |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter [mm] | 158 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroef |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Kogellamp, R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kogellamp, R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met toebehoren, Teves, Met anti-kreukplaat
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte 1 [mm] | 57 |
| Hoogte 2 [mm] | 60 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Teves |
| Breedte 1 [mm] | 140 |
| Breedte 2 [mm] | 142 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met plunjerclip |
| WVA-nummer | 23335, 23334 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
IKH20TT, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | IKH20TT |
| Brutogewicht [g] | 52 |
| Gewicht [g] | 49 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
T4W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
ATE, E1 90R 01024/067, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Breedte [mm] | 140,2 |
| Dikte [mm] | 17,3 |
| Hoogte [mm] | 58,1 |
| Voor fabrikant | ATE |
| Controleteken | E1 90R 01024/067 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
BOSCH, E1 90R 01024/434, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met toebehoren
| Breedte [mm] | 130,9 |
| Dikte [mm] | 18 |
| Hoogte [mm] | 47,5 |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Controleteken | E1 90R 01024/434 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
H7, Doos, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | CLASSIC |
21/4, P21/4W, Doos, BAZ15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/4 |
| Lamptype | P21/4W |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAZ15d |
| Aantal | 10 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Filter insert
| Verpakkingshoogte [cm] | 19,80 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,0 |
| Nettogewicht [g] | 180 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 15,30 |
| Hoogte [mm] | 203,0 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 137,0 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 187 |
| Binnendiameter1 [mm] | 61 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Onder, Vooras links en rechts, Rubbermetaallager
| Inbouwplaats | Achter, Onder, Vooras links en rechts |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Binnendiameter [mm] | 18,85 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Box
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 14,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 23 |
| Bundeltype | Box |
| Binnendiameter1 [mm] | 40 |
| Lengte [mm] | 175 |
| Binnendiameter [mm] | 40 |
| Buitendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 10 |
| Lengte 1 [mm] | 175 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zak
| Verpakkingshoogte [cm] | 4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,5 |
| Bundeltype | Zak |
| Lengte [mm] | 75 |
| Diameter [mm] | 18,8 |
| Hoogte [mm] | 38 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,0 |
| Nettogewicht [g] | 46 |
| Binnendiameter 3 [mm] | 24,0 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 67,0 |
| Hoogte [mm] | 69,0 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Binnendiameter 2 [mm] | 24 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
14-32139-04, Metaallagen pakking
| Dikte [mm] | 0,6 |
| Enkel in combinatie met | 14-32139-04 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 79,8 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, ASW, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 38 |
| Buitendiameter [mm] | 50 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 6 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | ASW |
| Stofkap | Met stofkaplip |
FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, ASW, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 42 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 6 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | ASW |
| Stofkap | Met stofkaplip |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met cilinderkopdichting, Met klepseals, 0197.H8
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met cilinderkopdichting, Met klepseals |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 758.300 |
| Bevat meer artikelen als de OE-set (Art.-Nr.) | 0197.H8 |
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
M9 x 1,0, PIN, 9 mm, Metalen gloeibougie
| Weerstand [Ohm] | 0,5 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M9 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 9 mm |
| Stroomsterkte [A] | 7,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 34,9 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druksensor |
| Totale lengte [mm] | 156 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Achter
| Inbouwplaats | Achter |
| Lengte [mm] | 400 |
| Lengte (inch) | 16 |
| Aantal | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 131 |
| Buitendiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 56 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met toebehoren, LUCAS
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 52,9 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | LUCAS, GIRLING |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
