Zoekresultaten "N5"
PY21W, Doos, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 1437 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 1735 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Box
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 14,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 23 |
| Bundeltype | Box |
| Binnendiameter1 [mm] | 44 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 36 |
| Lengte [mm] | 204 |
| Binnendiameter [mm] | 44 |
| Buitendiameter [mm] | 11 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 44 |
| Buitendraad 2 [mm] | 11 |
| Lengte 1 [mm] | 120 |
| Lengte 2 [mm] | 49 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zak
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 4,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 4,5 |
| Bundeltype | Zak |
| Lengte [mm] | 33,2 |
| Diameter [mm] | 12 |
| Hoogte [mm] | 30,9 |
13,6, Geventileerd, E190R-02C0185/0603, Gelakt
| Schroefdraadmaat | 13,6 |
| Minimale dikte [mm] | 18,5 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 20,5 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aantal gaten | 4 |
| Controleteken | E190R-02C0185/0603 |
| Hoogte [mm] | 27,4 |
| Centreringdiameter [mm] | 66 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Kleur | Zwart |
| Buitendiameter [mm] | 266 |
Vingersonde, Handgeschakeld, evt. stekkeraansluiting aanpassen
| Lambdasonde | Vingersonde |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Aansluiting/Klemmen | Evt. stekkeraansluiting aanpassen |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aansluituitvoering SAE, grijs
| Aantal in/uitgangen | 4 |
| Aantal contacten | 4 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering SAE |
| Behuizingskleur | Grijs |
Duelpomp
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Pomp soort | Duelpomp |
ECE-R90, Low-Metallic, Incl. slijtage waarschuwingscontact, Met toebehoren
| Breedte [mm] | 155 |
| Dikte [mm] | 17,1 |
| Hoogte [mm] | 66,8 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Hoogte 2 [mm] | 72,1 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met plunjerclip, Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 24557 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474315, 1987474519, 1987474241 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
Met kogellager, met lager, 5 jaar garantie
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,7 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15,4 |
| Gewicht [kg] | 1,100 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager, met lager |
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | MOUNTING KIT |
Kruiskoppeling, met klemmen
| Hoogte [mm] | 146 |
| Binnendiameter1 [mm] | 22 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 86 |
| Type askoppeling | Kruiskoppeling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klemmen |
UV-bestendig, Niet solventhoudend, Permanent elastisch, Silicoon
| Temperatuurbereik tot [°C] | 315 |
| Temperatuur van [°C] | -60 |
| Inhoud (ml) | 70 |
| Chemische eigenschappen | UV-bestendig, Niet solventhoudend, Permanent elastisch |
| Materiaal | Silicoon |
| Lees de montagehandleiding | |
| Bundeltype | Tube |
| Aanvullende informatie | Dirko HT |
TX - E 14, M10x1,5x175, Buiten Torx
| Sleutelwijdte | TX - E 14 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5x175 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
Koper
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 2 |
Geel, Mercon SP, ATF M-1375.4, BMW ATF 2
| Kleur bedijfsvloeistof | Geel |
| Specificatie | Mercon SP, ATF M-1375.4, BMW ATF 2, Jaguar Fluid 8432, Ford WSS-M2C938-A |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), A, Zonder stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 23 |
| Buitendiameter [mm] | 36 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 7 |
| Bouwwijze radiaalasdichting | A |
| Stofkap | Zonder stofkaplip |
FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk), Linkse draaibeweging, ASW, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 105 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 9 |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | ASW |
| Stofkap | Met stofkaplip |
Metaallagen pakking
| Montagedikte [mm] | 1,37 |
| Dikte [mm] | 1,37 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 758.300 |
| Diameter [mm] | 79,7 |
HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Materiaal | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Vereist aantal stuks | 4 |
M16x1,5x12, 8 mm, Binnenvierkant, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M16x1,5x12 |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenvierkant |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
A-vormig, Aluminium
| Dwarsdoorsnede afdichtring | A-vormig |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Materiaal | Aluminium |
| Dikte [mm] | 2 |
TX - T 55, M11x1,5x175, Binnen Torx
| Sleutelwijdte | TX - T 55 |
| Schroefdraadmaat | M11x1,5x175 |
| Aantal schroeven | 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M8x1,0, 4 mm PIN, 8 mm
| Breekpunt [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 10 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 8 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M8x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 119 |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Stroomsterkte [A] | 13 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M10x1,0, 4 mm PIN, 10 mm
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 151 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 11 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Spark Spring, SAE-Kontaktfeder, grijs, Incl. bougiestekker
| Aansluittechniek | Spark Spring, SAE-Kontaktfeder |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kleur | Grijs |
| Aantal contacten | 4 |
| Ontstekingspoel | Incl. bougiestekker, Met eintrap |
| Aantal aansluitingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
