Zoekresultaten "R17"
Driehoeksdraagarm, Achteras rechts, Achter, Onder
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Onder, Achteras links |
| Materiaal | Gegoten staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met lager, Met draag/-stuur gewricht |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk, Met kettingslot, Simplex, G53HR
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Aantal schakels | 142 |
| Kettingtype | Met kettingslot, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
| Distributiekettingdimensie | G53HR, G53HP |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Pt GE, SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,286 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,128 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Technisch informatienummer | REC10WYPB4 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | IRIDIUM |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Pt GE, SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,56 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3,1 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RC6WYPBX |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 9 |
| Aanvullende informatie | IRIDIUM |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Beugel wisserblad, Groot-Brittannië
| Lengte [mm] | 550 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Niet voor landenuitvoering | Groot-Brittannië |
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Plus 90 BL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Massief
| Naafdoorsnee [mm] | 167 |
| Minimale dikte [mm] | 7,3 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 9 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Hoogte [mm] | 55,3 |
| Centreringdiameter [mm] | 67 |
| Buitendiameter [mm] | 278 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geventileerd
| Naafdoorsnee [mm] | 164 |
| Minimale dikte [mm] | 22,4 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 25 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Hoogte [mm] | 46,6 |
| Centreringdiameter [mm] | 67 |
| Buitendiameter [mm] | 288 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FM12X1,5 RHT, MM12X1.5 RHT
| Lengte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | FM12X1,5 RHT |
| Conusafmeting [mm] | 14,6 |
| Schroefdraadmaat 2 | MM12X1.5 RHT |
| Artikelnummer paar | 230222 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FM14X1.5 RHT, MM14X1.5 RHT
| Lengte [mm] | 173 |
| Schroefdraadmaat | FM14X1.5 RHT |
| Conusafmeting [mm] | 16 |
| Schroefdraadmaat 2 | MM14X1.5 RHT |
| Artikelnummer paar | 230253 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stabilisatorstang, MM12X1.5 RHT
| Stang / steunbalk | Stabilisatorstang |
| Diameter [mm] | 11 |
| Lengte [mm] | 275 |
| Schroefdraadmaat | MM12X1.5 RHT |
| Artikelnummer paar | 260329 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, LUCAS/TRW
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Hoogte 1 [mm] | 49,8 |
| Hoogte 2 [mm] | 59,6 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | LUCAS/TRW |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 95 |
| Breedte 1 [mm] | 116,3 |
| Breedte 2 [mm] | 116,3 |
| Dikte 1 [mm] | 18,9 |
| Dikte 2 [mm] | 18,9 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gietijzer, 10 X 1, MANDO
| Materiaal | Gietijzer |
| Schroefdraadmaat | 10 X 1 |
| Remsysteem | MANDO |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 31,8 |
| Zuigerdiameter [mm] | 17,8 |
M10 x 1,25, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Lengte [mm] | 17 |
| Diameter o-ring [mm] | 20,4 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 11 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 10 |
| Kwaliteitsgraad | 8.8 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 164 |
| Buitendiameter [mm] | 74 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 81 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pluspool rechts, Met laadniveau weergave, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 66 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 600 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts, Met laadniveau weergave |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 362 |
| Breedte [mm] | 178 |
| Hoogte [mm] | 35 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
10W-40, Renault RN0700/0710, PSA B71 2300, MB 226.5
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Specificatie | Renault RN0700/0710, PSA B71 2300, MB 226.5, MB 229.3, Fiat 9.55535-G2/D2, VW 505 00, VW 501 01, VW 501 01/505 00, MB 229.1 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| API specificaties | CF, SN |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Fiat 9.55535-S3, OV 040 1547 - D30, VW 505 01
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | Fiat 9.55535-S3, OV 040 1547 - D30, VW 505 01, VW 505 00, VW 502 00, MB 229.52, MB 229.51, GM Dexos 2 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| API specificaties | SN/CF |
| ACEA specificaties | C2, C3 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,25, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Lengte [mm] | 17 |
| Diameter o-ring [mm] | 20,4 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 11 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 10 |
| Kwaliteitsgraad | 8.8 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
A-vormig, Koper
| Alternatieve reparatieset | 505.540, 017.655 |
| Dwarsdoorsnede afdichtring | A-vormig |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 16 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 1,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Massief, Met schroeven, E1 90R-02C0248/0672, Gecoat
| Gatdiameter [mm] | 13,3 |
| Binnendiameter [mm] | 164,0 |
| Minimale dikte [mm] | 8,3 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10,0 |
| Steek wielbouten (mm) | 112,0 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Controleteken | E1 90R-02C0248/0672 |
| Hoogte [mm] | 55,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 67,0 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| MAPP code beschikbaar | |
| Buitendiameter [mm] | 290,0 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ECE-R90, Low-Metallic, ATE, Met montagehandleiding
| Breedte [mm] | 61,8 |
| Dikte [mm] | 15,4 |
| Hoogte [mm] | 69,7 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Remsysteem | ATE |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding, Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 21305 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474257, 1987474901, 1987474730, 1987474330, 1987474323, 1987474966, 1987474180, 1987474128, 1987473070, 1987473008 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
| Buitendiameter 1 [mm] | 25 |
| Dikte [mm] | 19 |
| Buitendiameter [mm] | 40 |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schijfremmen
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Remtype | Schijfremmen |
| Lengte [mm] | 90 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder het dashboardkastje, Carbon filter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Inbouwtijd [min] | 18 |
| Inbouwplaats | Onder het dashboardkastje |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 363 |
| Breedte [mm] | 178 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
