Zoekresultaten "R2"
Werkkontakt, Sluiter
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 70 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Metaal, Zonder behuizing
| Materiaal | Metaal |
| Openingstemperatuur | 89 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kunststof
| Materiaal | Kunststof |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Breedte rollencontactvlak [mm] | 26 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, Gietijzer
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Materiaal | Gietijzer |
| Artikelnummer paar | 09616 |
| Zuigerdiameter [mm] | 20,6 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
005 153 72 28
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Buitendiameter [mm] | 8 |
| Dikte [mm] | 34 |
| Voor OE nummer | 005 153 72 28 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder watersensor, Opschroeffilter, M36x1.5mm, 3/4 - 16
| Filter type | Zonder watersensor, Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 136 |
| Buitendiameter [mm] | 97 |
| Schroefdraad ingang | M36x1.5mm |
| Schroefdraad uitgang | 3/4 - 16 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hybride ruitenwisserblad, Haakbevestiging
| Lengte [mm] | 500 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Hybride ruitenwisserblad |
| Lengte (inch) | 20 |
| Bevestigingswijze | Haakbevestiging |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, universal
| Filter type | Pijpfilter |
| Voor fabrikant | Universal |
| Hoogte [mm] | 109 |
| Buitendiameter [mm] | 36 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M2C138-CJ, Ford WSS-M2C185-A, Dexron II D, Allison C3/C4
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M2C138-CJ, Ford WSS-M2C185-A, Dexron II D, Allison C3/C4, MAN 339 V1, Ford WSS-M2C166-H, MB 236.5, MB 236.1, MB 236.7, Ford WSS-M2C186-A, MB 236.2, MB 236.6, MAN 339 Z1, Suffix A |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Rood |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Buiten lengte [mm] | 940 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 925 |
| Breedte [mm] | 13 |
Bougieschacht bobine
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 4 |
| Ontstekingspoel | Bougieschacht bobine |
ECE-R90, Low-Metallic, ATE, Met plunjerclip
| Dikte [mm] | 17 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Hoogte 1 [mm] | 62,9 |
| Hoogte 2 [mm] | 67 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Remsysteem | ATE |
| Breedte 1 [mm] | 155,1 |
| Breedte 2 [mm] | 156,3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met plunjerclip, Met anti-kreukplaat, Met montagehandleiding |
| WVA-nummer | 23723 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474353, 1987474479, 1987474408, 1987474642, 1987474321, 1987474241 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
IKH20TT, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | IKH20TT |
| Brutogewicht [g] | 52 |
| Gewicht [g] | 49 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Evt. stekkeraansluiting aanpassen
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aansluiting/Klemmen | Evt. stekkeraansluiting aanpassen |
| Aantal leidingen | 4 |
| Aanvullende informatie | Universeel |
722,6, Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen, Met pakking, Met stekker
| Vervangen na [jaar] | 3 |
| Vervangen na [km] | 50000 |
| Type versnellingsbak | 722,6 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker |
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
21/5, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zilver, Aluminium
| Kleur | Zilver |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 22 |
| Materiaal | Aluminium |
| Dikte [mm] | 2 |
Evt. stekkeraansluiting aanpassen
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aansluiting/Klemmen | Evt. stekkeraansluiting aanpassen |
| Aantal leidingen | 3 |
| Aanvullende informatie | Universeel |
Pijpfilter, Metaal
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 159 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Behuizingsmateriaal | Metaal |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 281 |
| Breedte [mm] | 168 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Wisserblad met optische slijtagewaarschuwing, Beugel wisserblad, A
| Lengte [mm] | 650 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Wisserblad met optische slijtagewaarschuwing, Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 26 |
| Passende adapter | A |
| Aantal | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Twee keer zo lange levensduur | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ECE-R90, Low-Metallic, Met toebehoren, Met schroeven
| Aantal schroeven | 4 |
| Breedte [mm] | 144,4 |
| Dikte [mm] | 19,2 |
| Hoogte [mm] | 71,7 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven, Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 24869 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474553 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
Zonder behuizing, Met pakkingen
| Openingstemperatuur | 81 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZIJFLANK RECHTS ONDERAAN BERLINE
| Inbouwplaats | Rechts achter |
| Plaattype | Deel compleet |
| Mechanisch bewerkt | Met gat voor tankpijp |
| Artikelnummer paar | 4303649 |
| Aantal portieren | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Alternatieve reparatieset | 505.550, 036.400, 017.736 |
| DIN / ISO | 7603 |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 24 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 2 |
| Doorsnedevorm | C-vorm |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, Vooras rechts, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Buitendiameter [mm] | 10 |
| Binnendiameter [mm] | 3 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Lengte [mm] | 305 |
| Let op de serviceinformatie |
