Zoekresultaten "S21"
Zwart, Rubber, Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 955 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Breedte [mm] | 17 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M10x1.5
| Lengte [mm] | 100 |
| Breedte [mm] | 85 |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met toebehoren
| Lengte [mm] | 48 |
| Conusafmeting [mm] | 40 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Zak
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9 |
| Bundeltype | Zak |
| Lengte [mm] | 47,5 |
| Diameter [mm] | 10,1 |
| Hoogte [mm] | 99,6 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, met rubberlager, Box
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11 |
| Verpakkingslengte [cm] | 41,5 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager |
| Bundeltype | Box |
Driehoeksdraagarm, met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht, ME-TC-5676
| Verpakkingshoogte [cm] | 11 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 14 |
| Verpakkingslengte [cm] | 48,5 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | ME-TC-5676 |
| Bundeltype | Box |
M18 x 1,5, Verwarmd, Na katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 1130 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Glassokkellamp, Wy5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, Wy5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Gloeilampkleur | Geel |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Kogellamp, PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Geel |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
M16 x 1,5, M14 x 1,5, Vooras rechts, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5, M14 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 245 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 210 338 04 15 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras rechts, Voor, Achteras links, Rubber/Metaal
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Voor, Achteras links |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
651 200 02 70, Kunststof, Met schroef
| Voor OE nummer | 651 200 02 70 |
| Materiaal | Kunststof |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroef |
| Breedte rollencontactvlak [mm] | 26 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk, Met kettingslot, Duplex, D67ZN
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Aantal schakels | 126 |
| Kettingtype | Met kettingslot, Duplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 9,525 |
| Distributiekettingdimensie | D67ZN |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met afdichtring
| Openingstemperatuur | 87 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Voor, Onder, Vooras rechts
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Voor, Onder, Vooras rechts |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met lager, Met draag/-stuur gewricht |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 21439 |
| Oude uitvoering |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, Rubber
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Binnendiameter1 [mm] | 23 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 56 |
| Lengte [mm] | 98 |
| Materiaal | Rubber |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Electrisch, Rechts achter, Zonder elektro motor
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Rechts achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
| Artikelnummer paar | 24139 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met montagemateriaal
| Binnendiameter [mm] | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 29, 15,5 |
| Behuizinglengte [mm] | 220,5 |
| Lengte [mm] | 348 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 92 |
| Uitwerpkracht [N] | 1300 |
| Behuizing diameter [mm] | 29 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 10 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 1100 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 2235 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H7, Doos, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
| Aanvullende informatie | NIGHT BREAKER® LASER next generation |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
D2S (gasontladingslamp), Doos, P32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
| Aanvullende informatie | XENARC® ORIGINAL |
Pt GE, SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,032 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,382 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RC11WYPB4 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | IRIDIUM |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pt GE, SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,65 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Platium-middelelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RC8PYPB4 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | PLATINUM |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Beugel wisserblad, Groot-Brittannië
| Lengte [mm] | 400 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Niet voor landenuitvoering | Groot-Brittannië |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
49,7/17,0, Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk, F-552901.XX
| Diameter 1/2 [mm] | 49,7/17,0 |
| Breedte [mm] | 45,8 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Aantal groeven | 6 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Voor fabrikantnummer | F-552901.XX |
| Afstand van tot eerste groef [mm] | 19,4 |
