Zoekresultaten "S212"
Automatische versnellingsbak, Zeeffilter
| Dikte [mm] | 6 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak |
| Buitendiameter [mm] | 12 |
| Filter type | Zeeffilter |
Automatische versnellingsbak, Zeeffilter
| Dikte [mm] | 13 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak |
| Buitendiameter [mm] | 8 |
| Filter type | Zeeffilter |
M12 x 1,5, Staal
| DIN / ISO | 910 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 17 |
| Lengte [mm] | 21 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 12 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 8 |
| Oppervlakte | Geolied |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met CAN bus systeem, voor voertuigen met stuur links, Kabelboom bevat geen laadleiding, Kabelboom heeft geen permanente plus
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met CAN bus systeem |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanhanginrichting | Kabelboom bevat geen laadleiding, Kabelboom heeft geen permanente plus, Zonder aanhanger stabilisatie, Park distance control uitschakelbaar, met uitschakeling mistachterlicht, Met checkcontrolesysteem, E-set met originele steekverbinderaansluitingen |
| Contactdoos voor trekhaak (indeling insteekcontacten) | 7 |
| Contactdoos voor trekhaak (pol configuratie) | 7-polig |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof
| Breedte [mm] | 32 |
| Materiaal | Kunststof |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
| Aantal groeven | 6 |
| Breedte rollencontactvlak [mm] | 21,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
7603 A/CU, Koper
| DIN / ISO | 7603 A/CU |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 2 |
Schijfremmen, Vooras rechts, Vooras links
| Remtype | Schijfremmen |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Lengte [mm] | 180 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Staal, Buiten zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 19 |
| Lengte [mm] | 33 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 24 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 20 |
| Kwaliteitsgraad | 8.8 |
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), Draairichting tegen de klok in
| Binnendiameter [mm] | 38 |
| Buitendiameter [mm] | 62 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 12 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, 11 33 2 249 817, Afvoerzijde, Aanvoerzijde
| Buitendiameter [mm] | 12 |
| Lengte [mm] | 35 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 11 33 2 249 817 |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde, Aanvoerzijde |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Met stuurstang
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stuurstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Rubber/Metaal
| Binnendiameter [mm] | 13 |
| Buitendiameter [mm] | 24 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Dikte [mm] | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Met ABS sensorring, Kegellager
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ABS sensorring |
| Lageruitvoering | Kegellager |
| Breedte 1 [mm] | 20 |
| Breedte 2 [mm] | 17 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 68 |
| Buitendraad 2 [mm] | 45 |
| Binnendiameter1 [mm] | 40 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 22 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Afvoerzijde, Aanvoerzijde
| Buitendiameter [mm] | 12 |
| Lengte [mm] | 34 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 6000100127 |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde, Aanvoerzijde |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 2000 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 2120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 2155 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 18 |
| Behuizinglengte [mm] | 357 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lengte [mm] | 649 |
| Slag [mm] | 266 |
| Uitwerpkracht [N] | 290 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Aluminium, 2 111 716, Automatisch
| Ribbenaantal | 6 |
| Materiaal looprollen | Kunststof |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
| Breedte rollencontactvlak [mm] | 29 |
| Voor OE nummer | 2 111 716 |
| Werkwijze | Automatisch |
| Buitendiameter [mm] | 73 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Breedte [mm] | 25 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 180 |
| Aanvullende informatie | ESSENTIAL LINE |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Kogellamp, PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Geel |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Glassokkellamp, W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 158 |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Buitendiameter [mm] | 47 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter, pollenfilter
| Filter type | Carbon filter, pollenfilter |
| Lengte [mm] | 271 |
| Breedte [mm] | 213 |
| Hoogte [mm] | 58 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Duelpomp
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stekkeruitvoering-ID | 3 |
| Pomp soort | Duelpomp |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Aanvullende informatie | Excel-G |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, Recht, Met LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Vorm | Recht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, Recht, Met LED
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Vorm | Recht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met LED, LED
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Lamptype | LED |
