Zoekresultaten "9 494"
Pollenfilter
| Lengte [mm] | 322 |
| Breedte [mm] | 170 |
| Hoogte [mm] | 31 |
| Filter type | Pollenfilter |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 449 |
| Breedte [mm] | 120 |
| Hoogte [mm] | 32 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 449 |
| Breedte [mm] | 120 |
| Hoogte [mm] | 32 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met geurabsorberende werking, Filter insert, Carbon filter
| Filter type | Met geurabsorberende werking, Filter insert, Carbon filter |
| Lengte [mm] | 832 |
| Breedte [mm] | 132 |
| Hoogte [mm] | 20 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
F00HL00351
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 865 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | F00HL00351 |
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 800 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Capaciteitssensor
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 320 |
| Sensortype | Capaciteitssensor |
ACM (Polyacryl-Rubber)
| Binnendiameter [mm] | 14,6 |
| Buitendiameter [mm] | 19 |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Hoogte [mm] | 15 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 9 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk)
| Binnendiameter [mm] | 14,6 |
| Buitendiameter [mm] | 19 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 15 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 9 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 0,9 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 7,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,0 |
| Totale lengte [mm] | 75,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 0,55 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Totale lengte [mm] | 72 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
Motorruimte passagierszijde, onder deksel waterreservoir, Carbon filter, CU 19 004, FP 19 004
| Inbouwtijd [min] | 10 |
| Inbouwplaats | Motorruimte passagierszijde, onder deksel waterreservoir |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 187 |
| Breedte [mm] | 188 |
| Hoogte [mm] | 25 |
| Basisversie (art.nr.) | CU 19 004 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | FP 19 004 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Onder het dashboardkastje, Carbon filter, FP 33 006, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Inbouwtijd [min] | 15 |
| Inbouwplaats | Onder het dashboardkastje |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 241 |
| Breedte [mm] | 323 |
| Hoogte [mm] | 31 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | FP 33 006 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Carbon filter, Met schimmelwerende werking, Fijnstoffilter (PM 2.5), Met antibacteriële werking
| Inbouwtijd [min] | 15 |
| Filter type | Carbon filter, Met schimmelwerende werking, Fijnstoffilter (PM 2.5), Met antibacteriële werking, Actief-koolstoffilter met meerwaardig fenol |
| Lengte [mm] | 314 |
| Breedte [mm] | 163 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Hoeveelheid | Set |
| Basisversie met actieve kool (art.nr.) | CUK 3124-2 |
| Basisversie (art.nr.) | CU 3124-2 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Motorruimte midden, onder deksel waterreservoir, Carbon filter, Met schimmelwerende werking, Fijnstoffilter (PM 2.5)
| Inbouwtijd [min] | 15 |
| Inbouwplaats | Motorruimte midden, onder deksel waterreservoir |
| Filter type | Carbon filter, Met schimmelwerende werking, Fijnstoffilter (PM 2.5), Met antibacteriële werking, Actief-koolstoffilter met meerwaardig fenol |
| Lengte [mm] | 810 |
| Breedte [mm] | 123 |
| Hoogte [mm] | 20 |
| Basisversie met actieve kool (art.nr.) | CUK 8430 |
| Basisversie (art.nr.) | CU 8430 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen, LS 9
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,2 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 142 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | LS 9 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Verwarmd, Regelsonde, voor katalysator
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd, Regelsonde |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Kabellengte [mm] | 350 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4-16 UNF-2B, Fijnfilter
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 93,5 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Filter type | Fijnfilter |
| Hoogte [mm] | 142,5 |
| Diameter [mm] | 93,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Regelsonde, voor katalysator
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Kabellengte [mm] | 1500 |
| Aantal contacten | 6 |
| Uitlaatsysteem | Voor katalysator |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Kabellengte [mm] | 560 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 600 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Planarsonde
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Diagnosesonde
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Na katalysator
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Kabellengte [mm] | 520 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Diagnosesonde
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Kabellengte [mm] | 915 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 275 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 175 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Antibacterieel, Met anti-allergische werking, Met schimmelwerende werking, Actief-koolstoffilter met meerwaardig fenol
| Chemische eigenschappen | Antibacterieel |
| Filter type | Met anti-allergische werking, Met schimmelwerende werking, Actief-koolstoffilter met meerwaardig fenol |
| Lengte [mm] | 242 |
| Breedte [mm] | 198 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Aantal | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 449 |
| Breedte [mm] | 120 |
| Hoogte [mm] | 32 |
| Aantal | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
