Zoekresultaten "9 581"
Voor voertuigen met stroomverdeler, Aansluituitvoering conform DIN
| Aantal in/uitgangen | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met stroomverdeler |
| Aantal contacten | 2 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering conform DIN |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 0,55 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Totale lengte [mm] | 72 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
M12 x 1,25, M4 / 0,8-1,5 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Weerstand [Ohm] | 1,4 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,5 |
| Totale lengte [mm] | 143,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
+Line Original, B+ (M8)
| Bevestigingshoek [graden] | 0 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49,3 |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E1 90R-02A0665/0259, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met toebehoren, Mando
| Breedte [mm] | 130,0 |
| Dikte [mm] | 17,4 |
| Controleteken | E1 90R-02A0665/0259 |
| Hoogte 1 [mm] | 58,0 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Mando |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| MAPP code beschikbaar |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, ZA2701A1
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Voor fabrikantnummer | ZA2701A1 |
| Gatdiameter [mm] | 27 |
Aluminium, Met droger
| Gewicht [kg] | 3,28 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Netlengte [mm] | 311 |
| Netbreedte [mm] | 649 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
4L0 907 391
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 4L0 907 391 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, ZA2701A1
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Voor fabrikantnummer | ZA2701A1 |
| Gatdiameter [mm] | 27 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aansluituitvoering conform DIN, Contactgestuurd
| Aantal contacten | 2 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering conform DIN, Contactgestuurd |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Zonder pakking
| Te verplaatsen volume [l/min] | 2,25 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 13,5 |
| Druk (bar) | 4,1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, voor en achter, Lakken mogelijk
| Breedte [mm] | 23 |
| Hoogte [mm] | 28,7 |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor en achter |
| Diameter [mm] | 15,5 |
| Lengte [mm] | 41 |
| Aantal contacten | 3 |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Aan beide zijden, zwart, Met pakking
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, zwart, Met pakking
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras
| Inbouwplaats | Vooras |
| Dikte [mm] | 36 |
| Lengte [mm] | 39 |
| Breedte [mm] | 35 |
| Binnendiameter [mm] | 22, 24 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 55 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 84 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 24 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Thermisch, Aluminium, Staal
| Werkwijze | Thermisch |
| Materiaal | Aluminium, Staal |
| Buitendiameter [mm] | 203 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Thermisch, Aluminium, Staal
| Werkwijze | Thermisch |
| Materiaal | Aluminium, Staal |
| Buitendiameter [mm] | 203 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie, Female, Ovaal
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 180 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie |
| Type stekker | Female |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 180 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 7SEU17C |
| Aantal groeven | 8 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Aluminium, met stikstofvulling, Met droger, R 1234yf
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stikstofvulling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,5 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13,8 |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
| Netlengte [mm] | 648 |
| Netbreedte [mm] | 308 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Chemische eigenschappen | Corrosiebestendig |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Met slijtage-waarschuwingscontact, Teves, MBA1159
| Gewicht [kg] | 1,52 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12 |
| Verpakkingslengte [cm] | 17 |
| Breedte [mm] | 151,5 |
| Dikte [mm] | 17,9 |
| Hoogte [mm] | 52,1 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Slijtageindicator | Met slijtage-waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Teves |
| WVA-nummer | 21930 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | MBA1159 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd
| Geleidingswaarde | 4 |
| Weerstand [Ohm] | 4,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 300 |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, O.E. (Original), Xenon
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
038 903 018 R, Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 90 |
| Voor OE nummer | 038 903 018 R |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
028 903 028 DX, Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 90 |
| Voor OE nummer | 028 903 028 DX |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 140 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5705.FX, Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 90 |
| Voor OE nummer | 5705.FX |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
028 903 026 N, Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 90 |
| Voor OE nummer | 028 903 026 N |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
