Zoekresultaten "9-319"
Onder het dashboardkastje, Carbon filter, Met schimmelwerende werking, Fijnstoffilter (PM 2.5)
| Inbouwtijd [min] | 24 |
| Inbouwplaats | Onder het dashboardkastje |
| Filter type | Carbon filter, Met schimmelwerende werking, Fijnstoffilter (PM 2.5), Met antibacteriële werking, Actief-koolstoffilter met meerwaardig fenol |
| Lengte [mm] | 245 |
| Breedte [mm] | 206 |
| Hoogte [mm] | 32 |
| Hoeveelheid | Set |
| Basisversie met actieve kool (art.nr.) | CUK 2533-2 |
| Basisversie (art.nr.) | CU 2533-2 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 292 |
| Breedte [mm] | 170 |
| Hoogte [mm] | 26 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter
| Lengte [mm] | 262 |
| Breedte [mm] | 198 |
| Hoogte [mm] | 32 |
| Filter type | Pollenfilter |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 41 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter
| Lengte [mm] | 322 |
| Breedte [mm] | 170 |
| Hoogte [mm] | 31 |
| Filter type | Pollenfilter |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 449 |
| Breedte [mm] | 120 |
| Hoogte [mm] | 32 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter
| Lengte [mm] | 163 |
| Breedte [mm] | 90 |
| Hoogte [mm] | 32 |
| Filter type | Pollenfilter |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 140 |
| Buitendiameter [mm] | 61 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter, LAK 873/S
| Verpakkingshoogte [cm] | 23,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 23,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,50 |
| Nettogewicht [g] | 61 |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 165,0 |
| Breedte [mm] | 88 |
| Hoogte [mm] | 30,0 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Basisversie met actieve kool (art.nr.) | LAK 873/S |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Nickel GE, SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 3 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,35 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,85 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,6 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RC89TMC |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 9 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch
| Stroomsterkte tot [A] | 8,2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 54 |
| Lengte [mm] | 145,5 |
| Druk (bar) | 4 |
| Aantal [l/h] | 100 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter, Set
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 245 |
| Breedte [mm] | 206 |
| Hoogte [mm] | 32 |
| Hoeveelheid | Set |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,25, M4 / 0,8-1,5 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Weerstand [Ohm] | 1,4 |
| Spanning (Volt) | 7,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 8,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 32,0 |
| Totale lengte [mm] | 96,0 |
Draairichting met de klok mee, L 15, Enkelvoudige zwaaiarm, V-riemschijf
| Gewicht [kg] | 5,2 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L 15 |
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 45 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE, CuSn (koper-tin), Links, Achterklep (5e deur)
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabel dwarsdoorsnede tot [mm²] | 2,5 |
| Kabel dwarsdoorsnede van [mm²] | 0,5 |
| Geleidingswaarde | 13 |
| Kabellengte [mm] | 1200, 1170 |
| Materiaal | CuSn (koper-tin) |
| Inbouwplaats | Links, Achterklep (5e deur) |
| Aantal leidingen | 13 |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, 61 31 9 401 973, M14x1,5 mm, 24 mm
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Sluittemperatuur [°C] | 105 |
| Openingstemperatuur | 110 |
| Voor OE nummer | 61 31 9 401 973 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 24 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Ronde stekker |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Massief, Geolied, ECE-R90
| Minimale dikte [mm] | 8 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 9,9 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 71,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 50,21 |
| Oppervlakte | Geolied |
| Buitendiameter [mm] | 226 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder behuizing, Met pakkingen
| Openingstemperatuur | 90 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 55 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 84 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 24 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Thermisch, Aluminium, Staal
| Werkwijze | Thermisch |
| Materiaal | Aluminium, Staal |
| Buitendiameter [mm] | 203 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
038 903 018 R, Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 90 |
| Voor OE nummer | 038 903 018 R |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
028 903 028 DX, Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 90 |
| Voor OE nummer | 028 903 028 DX |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 140 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5705.FX, Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 90 |
| Voor OE nummer | 5705.FX |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
028 903 026 N, Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 90 |
| Voor OE nummer | 028 903 026 N |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 180 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5705.GC, Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 150 |
| Voor OE nummer | 5705.GC |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
037 903 023 GX, Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 90 |
| Voor OE nummer | 037 903 023 GX |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
