Zoekresultaten "9-326"
Koelribben gesoldeerd, Met frame, Aluminium
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met frame |
| Netdiepte [mm] | 48 |
| Netlengte [mm] | 900 |
| Netbreedte [mm] | 862 |
| Materiaal | Aluminium |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof, Zonder pakking
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afsluitdeksel |
| Netdiepte [mm] | 48 |
| Netlengte [mm] | 900 |
| Netbreedte [mm] | 870 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 64 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 64 |
Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie, Female, Ovaal
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 180 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie |
| Type stekker | Female |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 180 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 7SBU17C |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Met rechtse schroefdraad, 14x1,5/16x1,5
| Nettogewicht [kg] | 0,43 |
| Lengte [mm] | 124 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Schroefdraadmaat 1 | 14x1,5/16x1,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met rechtse schroefdraad, 14x1,5/16x1,5
| Nettogewicht [kg] | 0,38 |
| Lengte [mm] | 125 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Schroefdraadmaat 1 | 14x1,5/16x1,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, M16 x 1,50 RHT M, M14 x 1,50 RHT M
| Gatdiameter 2 [mm] | 4 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 3 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 145 |
| Buitendiameter 1 [mm] | M16 x 1,50 RHT M |
| Buitendiameter 2 [mm] | M14 x 1,50 RHT M |
| Vereist aantal stuks | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
G67HR, G67HP, G67AM, Bovenaan
| Distributiekettingdimensie | G67HR, G67HP, G67AM |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kettingspanner, Met draagrails |
| Aantal schakels | 74 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 9,525 |
| Aanvullende informatie | Basic Short Kit |
G67HR, G67HP, G67AM, Onder
| Distributiekettingdimensie | G67HR, G67HP, G67AM |
| Inbouwplaats | Onder |
| Aantal schakels | 66 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 9,525 |
| Aanvullende informatie | Basic Short Kit |
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Staal, M16 x 1,5, M14 x 1,5, Vooras links
| Materiaal | Staal |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5, M14 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Artikelnummer paar | 40558 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stuurhoes, met klemmen |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Staal, M16 x 1,5, M14 x 1,5, Vooras rechts
| Materiaal | Staal |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5, M14 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Artikelnummer paar | 40557 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stuurhoes, met klemmen |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Bovenaan, Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met kettingspanner
| Inbouwplaats | Onder, Bovenaan |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met kettingspanner, Met draagrails |
| Aantal schakels | 74, 66 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Aantal kettingen | 2 |
| Garantie | 5 jaar garantie of tot 100.000 km |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Bovenaan, Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met kettingspanner, Met draagrails
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met kettingspanner, Met draagrails |
| Aantal schakels | 74 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Garantie | 5 jaar garantie of tot 100.000 km |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Sprongsonde, Verwarmd
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 1820 |
| Aantal leidingen | 3 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Sprongsonde, Onverwarmd
| Lambdasonde | Sprongsonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 550 |
| Aantal leidingen | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Antibacterieel, Met anti-allergische werking, Met schimmelwerende werking, Actief-koolstoffilter met meerwaardig fenol
| Chemische eigenschappen | Antibacterieel |
| Filter type | Met anti-allergische werking, Met schimmelwerende werking, Actief-koolstoffilter met meerwaardig fenol |
| Lengte [mm] | 242 |
| Breedte [mm] | 198 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Aantal | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Antibacterieel, Met anti-allergische werking, Met schimmelwerende werking, Actief-koolstoffilter met meerwaardig fenol
| Chemische eigenschappen | Antibacterieel |
| Filter type | Met anti-allergische werking, Met schimmelwerende werking, Actief-koolstoffilter met meerwaardig fenol |
| Lengte [mm] | 296 |
| Breedte [mm] | 211 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Aantal | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 810 |
| Breedte [mm] | 123 |
| Hoogte [mm] | 20 |
| Aantal | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 448 |
| Breedte [mm] | 119 |
| Hoogte [mm] | 31 |
| Aantal | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VOLVO ATF AW-1, TOYOTA JWS 3324, TOYOTA Gen. ATF WS, TOYOTA ATF WS
| Bruto gewicht [kg] | 0,964 |
| Fabrieksadvies voor olie | VOLVO ATF AW-1, TOYOTA JWS 3324, TOYOTA Gen. ATF WS, TOYOTA ATF WS, PORSCHE ATF AW-1, NISSAN MATIC S, LEXUS JWS 3324, LEXUS ATF WS, KIA SP-IV, JALOS JASO M315, JALOS JASO 1A - LV, JALOS Class 1A-LV, INFINITI MATIC S, HYUNDAI SP-IV, BMW 83 22 2 355 599, AISIN AW-1, AISIN ATF AW-1 |
| Vrijgave van de fabrikant | TOYOTA 00289-ATFWS |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 11, ZF S671 090 312, ZF S671 090 281, ZF S671 090 255
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 16L, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 14A
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
PAG 46, R 134a, 7SBU17C, DENSO
| Werkspanning (V) | 12 |
| Aansluitdiameter (drukzijde) [mm] | 15,4 |
| Aansluitdiameter (zuigzijde) [mm] | 28,4 |
| Nettogewicht [kg] | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 190 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Fabrieksbeperking aircocompressor | 7SBU17C |
| Fabrikant | DENSO |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 58,73 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras, Schroefveer
| Diameter [mm] | 13,5 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Veervorm | Schroefveer |
| Lengte [mm] | 232 |
| Buitendiameter [mm] | 137 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fijnfilter, met waterafscheider, M16 X 1.5-6H INT
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Filter type | Fijnfilter, met waterafscheider |
| Lengte [mm] | 125 |
| Diameter [mm] | 76 |
| Hoogte [mm] | 125 |
| Schroefdraadmaat | M16 X 1.5-6H INT |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met waterafscheider, M16 X 1.5-6H INT
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62,5 |
| Filter type | Met waterafscheider |
| Lengte [mm] | 117 |
| Diameter [mm] | 77 |
| Hoogte [mm] | 116 |
| Schroefdraadmaat | M16 X 1.5-6H INT |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Fijnfilter, Filter insert, met waterafscheider, M16 X 1.5-6H INT
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Filter type | Fijnfilter, Filter insert, met waterafscheider |
| Diameter [mm] | 78 |
| Hoogte [mm] | 125 |
| Schroefdraadmaat | M16 X 1.5-6H INT |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter, Met schimmelwerende werking, Fijnstoffilter (PM 2.5), Met antibacteriële werking
| Filter type | Carbon filter, Met schimmelwerende werking, Fijnstoffilter (PM 2.5), Met antibacteriële werking, Actief-koolstoffilter met meerwaardig fenol |
| Lengte [mm] | 230 |
| Breedte [mm] | 166 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Basisversie met actieve kool (art.nr.) | CUK 23 014-2 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Opschroeffilter, M16x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 124 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 102 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 0,55 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 81 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 63 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
