Zoekresultaten "9684"
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Aansluiting rechts, haaks, Aansluiting links, haaks
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Aansluiting rechts, haaks, Aansluiting links, Met pakkingen |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder snelkoppeling |
| Netlengte [mm] | 291 |
| Netbreedte [mm] | 264 |
| Netdiepte [mm] | 50 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Aansluiting links, haaks, Met pakkingen
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Aansluiting links, haaks, Met pakkingen |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder snelkoppeling |
| Netlengte [mm] | 184 |
| Netbreedte [mm] | 187 |
| Netdiepte [mm] | 85 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Koelribben mechanisch gelast, Aluminium, Aansluiting links, recht, Met pakkingen
| Radiateur uitvoering | Koelribben mechanisch gelast |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Aansluiting links, recht, Met pakkingen |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder snelkoppeling |
| Netlengte [mm] | 603 |
| Netbreedte [mm] | 322 |
| Netdiepte [mm] | 34 |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Zonder houder
| Breedte [mm] | 26 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 12,5 |
| Veerpoot-buitendiameter [mm] | 45 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof, Zonder pakking
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking, met oliekoeler |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Netlengte [mm] | 480 |
| Netbreedte [mm] | 413 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 35 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 35 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 4 werkdagen bij u geleverd.
Met diode, Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie, Male
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 160 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met diode, Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie |
| Type stekker | Male |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Uitlaatdiameter [mm] | 20,7 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 14,4 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 135 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | SD7C16 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Met diode, Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie, Male
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 120 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met diode, Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie |
| Type stekker | Male |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Uitlaatdiameter [mm] | 20,6 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 14,3 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 150 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | SD6V12 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Met diode, Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie, rechthoekig
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 118 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 155 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met diode, Met magneetkoppeling, Met PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Uitlaatdiameter [mm] | 21 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 14 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 135 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | SD7C16 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Vooras, ATE, ECE-R90, Low-Metallic
| Aantal lagen | 4 |
| Aantal veren | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 156,5 |
| Dikte [mm] | 20,3 |
| Hoogte [mm] | 77,5 |
| Voor fabrikant | ATE |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Hoogte 2 [mm] | 77,5 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | ATE |
| Breedte 2 [mm] | 155,1 |
| Dikte 2 [mm] | 20,4 |
| WVA-nummer | 23404 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakkingen, Kunststof
| Riembreedte [mm] | 25,4 |
| Aantal tanden | 118 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
| Aantal schroeven | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, H27W/2, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H27W/2 |
| Registratietype | ECE-getest |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,8 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 19,09 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Achteras |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
SANDEN, Met PAG compressorolie, PAG 46, 7C16
| Gewicht [kg] | 7,27 |
| Voor fabrikant | SANDEN |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Compressor slagvolume [ccm] | 160 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Olie hoeveelheid (ml) | 135 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 7C16 |
| Nieuw onderdeel | |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Brug onderaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Brug onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE30/20X180A |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Gewicht [kg] | 1,88 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 18,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,5 |
| Aantal tanden | 118 |
| Breedte 1 [mm] | 25,4 |
Brandstofleiding, Met behuizing
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
| Binnendiameter [mm] | 13,9 |
| Lengte [mm] | 65,5 |
| Breedte [mm] | 65,5 |
| Buitendiameter [mm] | 78,4 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Uitlaatdiameter [mm] | 10 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 10 |
| Hoogte [mm] | 65,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Nokkenas, met geleiderailset
| Aantal riemen | 1 |
| Aantal tanden | 116 |
| Aangedreven aggregaten | Nokkenas |
| Breedte [mm] | 25,4 |
| Optioneel | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geleiderailset |
| Aantal rollen | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE SANDEN
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor fabrikant | GENUINE SANDEN |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Aantal groeven | 6 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, voor voertuigen zonder ABS
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 640 |
| Rem- / rijdynamiek | Voor voertuigen zonder ABS |
| Buitenvertanding wiel zijde | 27 |
| Buitenvertanding aan differentieel zijde | 37 |
| Binnenvertanding diff.zijde, (aansl. verbindingsas) | 37 |
| Diameter 1 [mm] | 95,1 |
| Diameter 2 [mm] | 88,5 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 16,94 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, 2 jaar garantie
| Rondsel-startpositie [mm] | 19 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 68 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 19,09 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Elektrisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, 50mm motor
| Nettogewicht [kg] | 11 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 51 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | 50mm motor, Generation 1 |
| Voor stuurdelenfabrikant | JTEKT |
| Aantal stuuromwentelingen | 2,88 |
| Lengte [mm] | 994 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 182,42 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Zonder toebehoren, Akebono, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 143 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 51 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Akebono |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 23236, 23235, 23234 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
Aanvoerleiding
| Naloop/terugloop | Aanvoerleiding |
| Voor OE nummer | 9806879480 |
DENSO-EQUIVALENT, OE-EQUIVALENT, V-riemschijf, Met afdichtring
| Voor fabrikant | DENSO-EQUIVALENT |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | OE-EQUIVALENT |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Uitlaatdiameter [mm] | 20,7 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 14,4 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 110 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, ZF
| Nettogewicht [kg] | 6 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 12 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 11 |
| Hoogte ingangssteel [mm] | 95 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal stuuromwentelingen | 2,75 |
| Lengte [mm] | 1070 |
| Aansluituitvoering ingangsschacht | Vierkant |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 151,25 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SANDEN, PAG 46, SD6V12
| Voor fabrikant | SANDEN |
| Olie hoeveelheid (ml) | 145 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | SD6V12 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
