Zoekresultaten "110 059 001"
L 35, 15A, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 3,648 |
| Positie / graad | L 35 |
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | 15A |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
L 25, 15A, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 5,13 |
| Positie / graad | L 25 |
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,8 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | 15A |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
L 35, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 3,88 |
| Positie / graad | L 35 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Nieuw onderdeel |
| Gewicht [kg] | 0,3 |
| Hoogte 2 [mm] | 28,0 |
| Hoogte 1 [mm] | 28,0 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 70,3 |
| Gewicht [kg] | 3,7 |
| Hoogte 2 [mm] | 64,0 |
| Hoogte 1 [mm] | 40,3 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 191,9 |
Ti Poly-V, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Ti Poly-V |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | CET8 |
| Blister verpakking, zie stuklijst | |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | EON TITAN |
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | J4310809 |
Doos, Gietijzer, TRW
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 22,1 |
| Bundeltype | Doos |
| Gewicht [kg] | 0,56 |
| Diameter [mm] | 23,8 |
| Materiaal | Gietijzer |
| Remsysteem | TRW |
Werkkontakt, Sluiter
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
Zonder houder, Zonder wisfunctie, Kunststofbehuizing
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Combi-schakelfunctie | Zonder wisfunctie |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
Met verbindingsplaat, Wisselaar, Wisselstroomdynamo
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Relaisfunctie | Wisselstroomdynamo |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
Zonder houder, zwart/grijs, IP5K4, Kunststofbehuizing
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Kleur | Zwart/grijs |
| Beveiligingstype [IP code] | IP5K4 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
Zwart/grijs, Zonder houder, Wisselaar, Kunststofbehuizing
| Behuizingskleur | Zwart/grijs |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
Werkkontakt, Wisselaar
| Hoogte [mm] | 53,5 |
| Breedte [mm] | 28,5 |
| Lengte [mm] | 28,5 |
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
Zonder houder, zwart/grijs, IP34, Kunststofbehuizing
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Kleur | Zwart/grijs |
| Beveiligingstype [IP code] | IP34 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Spanning (Volt) | 12 |
Zonder houder, zwart/grijs, Kunststofbehuizing, Wisselaar
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Behuizingskleur | Zwart/grijs |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
Aluminium, TRW, M10x1, M12x1
| Gewicht [kg] | 0,64 |
| Materiaal | Aluminium |
| Gatdiameter [mm] | 9 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Remsysteem | TRW |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12x1 |
| Zuigerdiameter [mm] | 23,8 |
| Vulmedium | Remvloeistof |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 90 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Slag [mm] | 37 |
5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging, Gasdruk, Veerpoot, Klem onderaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 17,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 17,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 56,8 |
| Garantie | 5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging |
| Gewicht [kg] | 4,400 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Gatdiameter [mm] | 32 |
| Lengte 1 [mm] | 363 |
| Lengte 2 [mm] | 525 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 22 |
| Artikelnummer paar | 742170SP |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | PK075, MK343, MK149 |
| Binnendiameter [mm] | 7 |
| Buitendiameter [mm] | 10,5 |
| Hoogte [mm] | 10,5 |
| Binnendiameter [mm] | 7,1 |
| Buitendiameter [mm] | 10,3 |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Binnendiameter [mm] | 6,7 |
| Buitendiameter [mm] | 10,3 |
| Hoogte [mm] | 10 |
FPM (Fluor-Kautschuk), Afvoerzijde, Aanvoerzijde
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Buitendiameter [mm] | 10,8 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 14,2 |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde, Aanvoerzijde |
FPM (Fluor-Kautschuk)
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Voor OE nummer | 60800321 |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Buitendiameter [mm] | 11 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 14,2 |
| Aantal kleppen | 8 |
FPM (Fluor-Kautschuk)
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Voor OE nummer | 195350336378 |
| Aantal kleppen | 10 |
Vooras rechts, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | 334608 |
| Aanvullende informatie | Excel-G |
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | 334607 |
| Aanvullende informatie | Excel-G |
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Aanvullende informatie | Excel-G |
Vooras, Gasdruk, Veerpootresorptie, Klem onderaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpootresorptie |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Aanvullende informatie | Ultra SR |
Li 25
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,8 |
| Aantal tanden | 9 |
| Positie / graad | Li 25 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
Li 25
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal tanden | 9 |
| Positie / graad | Li 25 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
