Zoekresultaten "110 060 001"
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
Rubbermetaallager, Driehoeksdraagarm
| Verpakkingshoogte [cm] | 5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,5 |
| Gewicht [kg] | 0,200 |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Vereist aantal stuks | 2 |
Filter insert, Met pakking
| Filter type | Filter insert |
| Lengte [mm] | 71 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Aan beide zijden, Voor, OE Performance, zilver
| Gewicht [g] | 180 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Voor |
| Kwaliteit | OE Performance |
| Kleur | Zilver |
MA5455219, blauw, OE EQUIVALENT
| Voor OE nummer | MA5455219 |
| Kleur | Blauw |
| Aantal contacten | 2 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Filter insert, nur CAV / Delphi
| Filter type | Filter insert |
| Voor fabrikant | Nur CAV / Delphi |
| Hoogte [mm] | 71,5 |
| Binnendiameter [mm] | 18,5 |
| Buitendiameter [mm] | 85,0 |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 114,0 |
| Binnendiameter [mm] | 14,0 |
| Buitendiameter [mm] | 65,0 |
Voor
| Inbouwplaats | Voor |
| Dikte [mm] | 54 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 48, 28 |
1-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
Opschroeffilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 73 |
| Buitendiameter [mm] | 87 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 17 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Opschroeffilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Buitendiameter [mm] | 87 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 22 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Vooras, rechts, Links, voor driehoeksdraagarm
| Totale lengte [mm] | 54 |
| Gewicht [g] | 244 |
| Inbouwplaats | Vooras, rechts, Links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 39 |
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Nikkel-Koper centrale elektrode
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,75 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 30000 |
| Bougie | Nikkel-Koper centrale elektrode |
1-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Buitendiameter [mm] | 87 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 17 |
| Aantal in/uitgangen | 1 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
Midden, Vooras rechts, Vooras links, Rubbermetaallager
| Inbouwplaats | Midden, Vooras rechts, Vooras links |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Hoogte [mm] | 54 |
| Binnendiameter [mm] | 12,5 |
| Buitendiameter [mm] | 40 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
M14, Met weerstand, 1-massa elektrode
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | Met weerstand, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met vlakke zitting |
VQ16, 90919-01157, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | VQ16 |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 90919-01157 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
VQ20, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | VQ20 |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 9139643 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
IW16TT, 12-12-9-061-444, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IW16TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 12-12-9-061-444 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
K20TT, 09482-00426, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | K20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 09482-00426 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
Q20TT, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | Q20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
Q20TT, 5962J0, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | Q20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 5962J0 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 115 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Buitendraad 2 [mm] | 13 |
| Binnendiameter1 [mm] | 13 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 13 |
| Breedte [mm] | 115 |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 125 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 84 |
| Buitendraad 2 [mm] | 63 |
| Binnendiameter1 [mm] | 57 |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 88 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17 |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 71 |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 88 |
| Binnendiameter1 [mm] | 37 |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 110 |
| Buitendiameter [mm] | 62 |
| Binnendiameter1 [mm] | 13 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 16 |
