×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "110 113 001"
Zoek: 110 113 001×
Remblokset LPR 05P206
Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, ATE
05P206
| Breedte [mm] | 61,5 |
| Dikte [mm] | 17,5 |
| Hoogte [mm] | 61 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | ATE |
€ 28,64
€ 12,60
Tijdelijk uitverkocht
Remblokset LPR 05P405
Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, ATE
05P405
| Breedte [mm] | 76,5 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | ATE |
€ 28,64
€ 12,60
Tijdelijk uitverkocht
Koelvloeistof Vaico V60-0034
V99-1005, Vat, paars, WSS M97B44 D
V60-0034
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V99-1005 |
| Hoogte [mm] | 605 |
| Lengte [mm] | 380 |
| Breedte [mm] | 380,0 |
| Bundeltype | Vat |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Vervangen na [jaar] | 2 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Kleur | Paars |
| Concentraat | |
| Fabrieksadvies voor olie | WSS M97B44 D, 325.3, TL 774 F, TL 774 D, 6277M |
| Chemische eigenschappen | Zonder fosfaat, Met silicaat, Nitraat vrij, Zonder boraat, Zonder amine |
€ 608,73
€ 608,73
Tijdelijk uitverkocht
Koelvloeistof Vaico V60-0070
V99-1005, Jerrycan, paars, TL 774 D
V60-0070
| Hoogte [mm] | 230 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V99-1005 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Vervangen na [jaar] | 2 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Concentraat | |
| Kleur | Paars |
| Fabrieksadvies voor olie | TL 774 D, WSS M97B44 D, 6277M, 325.3, TL 774 F |
| Chemische eigenschappen | Zonder amine, Met silicaat, Zonder boraat, Nitraat vrij, Zonder fosfaat |
€ 59,42
€ 59,42
Tijdelijk uitverkocht
Koelvloeistof Vaico V60-0087
V99-1005, Tank, paars, 6277M
V60-0087
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V99-1005 |
| Breedte [mm] | 1000,0 |
| Hoogte [mm] | 1117 |
| Lengte [mm] | 1200 |
| Bundeltype | Tank |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Vervangen na [jaar] | 2 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
| Concentraat | |
| Kleur | Paars |
| Fabrieksadvies voor olie | 6277M, TL 774 D, WSS M97B44 D, TL 774 F, 325.3 |
| Chemische eigenschappen | Zonder fosfaat, Met silicaat, Zonder boraat, Nitraat vrij, Zonder amine |
€ 11.727,70
€ 11.727,70
Tijdelijk uitverkocht
Koelvloeistof Vaico V60-0095
V99-1005, Vat, paars, TL 774 F
V60-0095
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V99-1005 |
| Hoogte [mm] | 880 |
| Breedte [mm] | 580,0 |
| Lengte [mm] | 580 |
| Bundeltype | Vat |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Vervangen na [jaar] | 2 |
| Inhoud [liter] | 200 |
| Kleur | Paars |
| Concentraat | |
| Fabrieksadvies voor olie | TL 774 F, 325.3, WSS M97B44 D, TL 774 D, 6277M |
| Chemische eigenschappen | Zonder fosfaat, Nitraat vrij, Zonder boraat, Met silicaat, Zonder amine |
€ 1.936,00
€ 1.936,00
Tijdelijk uitverkocht
Koelvloeistof Vaico V60-0161
V99-0009, Jerrycan, paars, 6277M
V60-0161
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V99-0009 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Lengte [mm] | 300 |
| Breedte [mm] | 264,0 |
| Hoogte [mm] | 385 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Vervangen na [jaar] | 2 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Kleur | Paars |
| Concentraat | |
| Fabrieksadvies voor olie | 6277M, TL 774 D, TL 774 F, 325.3, WSS M97B44 D |
| Chemische eigenschappen | Zonder amine, Zonder boraat, Met silicaat, Nitraat vrij, Zonder fosfaat |
€ 233,92
€ 233,92
Tijdelijk uitverkocht
Relais mistachterlicht Vemo V20-71-0004
87A, paars
V20-71-0004
| Klem | 87A, 86, 85, 30 |
| Behuizingskleur | Paars |
| Aantal gebruikte contacten | 5 |
| Kleur | Geel |
€ 7,65
€ 11,31
Tijdelijk uitverkocht
Compressor, pneumatisch systeem Vemo V30-52-0022
Klem 30, Klem 87, V30-71-0036
V30-52-0022
| Stroomsterkte [A] | 40 |
| Relaisfunctie | Klem 30, Klem 87 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V30-71-0036 |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 697,44
€ 697,44
Tijdelijk uitverkocht
Relais achterruitverwarming Vemo V30-71-0036
Motorruimte, Klem 87, Brandstofpomp, Airconditioning
V30-71-0036
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Relaisfunctie | Klem 87, Brandstofpomp, Airconditioning |
€ 6,87
€ 10,03
Tijdelijk uitverkocht
€ 51,59
€ 38,70
Tijdelijk uitverkocht
Relais, arbeidsstroom ERA 661016
661016
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Gewicht [kg] | 0,034 |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 6,53
€ 6,53
Tijdelijk uitverkocht
Relais, arbeidsstroom ERA 661098
661098
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Gewicht [kg] | 0,030 |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 7,26
€ 7,26
Tijdelijk uitverkocht
€ 5,99
€ 5,40
Tijdelijk uitverkocht
€ 6,23
€ 6,23
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat Hepu TM1306
Met pakking
TM1306
| Openingstemperatuur | 88 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 45,71
€ 16,00
Tijdelijk uitverkocht
Relais Meat Doria 73233331
Werkkontakt, Met houder
73233331
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 60501035 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aantal contacten | 5 |
€ 6,50
€ 5,92
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82642
M22x1,5 mm, 29 mm, Rond
82642
| Schakelpunt [°C] | 87 |
| Voor OE nummer | 7001608 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 92 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Wit |
€ 16,23
€ 12,33
Tijdelijk uitverkocht
€ 44,52
€ 18,25
Tijdelijk uitverkocht
€ 27,29
€ 16,65
Tijdelijk uitverkocht
€ 119,54
€ 50,20
Tijdelijk uitverkocht
€ 6,78
€ 2,30
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Calorstat By Vernet CS0208
CS0208
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Weerstand [Ohm] | 700 |
| Hoogte [mm] | 32 |
€ 45,54
€ 19,13
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Calorstat By Vernet CS0373
CS0373
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Weerstand [Ohm] | 700 |
| Hoogte [mm] | 32 |
€ 43,44
€ 19,12
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Calorstat By Vernet TS1951
M22x1.5, open sensorconstructie
TS1951
| Arbeidstemperatuur tot [°C] | 88, 93 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
€ 18,28
€ 9,69
Tijdelijk uitverkocht
Relais, arbeidsstroom Hitachi 2502201
Met houder
2502201
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Piekstroom [A] | 40 |
| Aantal contacten | 5 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
€ 12,50
€ 12,00
Tijdelijk uitverkocht
Ontluchtingsklep Hitachi 2509344
Electrisch-pneumatisch, Magneetklep
2509344
| Werkwijze | Electrisch-pneumatisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Ventieltype | Magneetklep |
€ 78,53
€ 78,53
Tijdelijk uitverkocht
