Zoekresultaten "110 305 001"
Opschroeffilter, M 20 X 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,3 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 77 |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
Filter insert
| Lengte [mm] | 235 |
| Breedte [mm] | 189 |
| Hoogte [mm] | 56 |
| Filter type | Filter insert |
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
Opschroeffilter, M20x1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 92 |
Opschroeffilter, M20x1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 84,5 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 78,5 |
Opschroeffilter, 3/4"-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 76 |
| Hoogte [mm] | 75,6 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16 UNF |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Opschroeffilter, M 20 X 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 81,5 |
| Buitendraad 2 [mm] | 65 |
| Binnendiameter1 [mm] | 57 |
Opschroeffilter, M 20 X 1,5
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 71 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 83,5 |
| Buitendraad 2 [mm] | 62 |
| Binnendiameter1 [mm] | 54 |
Opschroeffilter, M 20 X 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 66 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 79,5 |
| Buitendraad 2 [mm] | 64 |
| Binnendiameter1 [mm] | 56 |
M 20 X 1,5 - 6H, Opschroeffilter
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Schroefdraad uitgang | M 20 X 1,5 - 6H |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 92 |
| Binnendiameter1 [mm] | 57 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
Opschroeffilter, M 20 X 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 0,7 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 94 |
| Buitendraad 2 [mm] | 64 |
| Binnendiameter1 [mm] | 58 |
3/4" 16UNF, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4" 16UNF |
| Diameter 2 [mm] | 69 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 74 |
M20X1.5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20X1.5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
M20X1.5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20X1.5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 64 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
Opschroeffilter, M20x1.5
| Diameter 2 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
M20x1.5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1.5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 63 |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
Opschroeffilter, M20x1.5
| Diameter o-ring [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
Opschroeffilter, 3/4" x 16 UNF, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 552 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" x 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Opschroeffilter, 3/4" x 16 UNF, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 299 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" x 16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 61 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Filter insert, 3/4" x 16 UNF
| Gewicht [kg] | 0,471 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" x 16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
Opschroeffilter, 15400P0H305, M 20 X 1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 15400P0H305 |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
Opschroeffilter, 2630035A00, M 20 X 1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 2630035A00 |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 1007705 |
| Hoogte [mm] | 93 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Opschroeffilter, 04E115561B, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 04E115561B |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Dubbele trekkabel
| Lengte 3 [mm] | 1300 |
| Lengte 4 [mm] | 1020 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Dubbele trekkabel |
| Lengte 1 [mm] | 1304 |
| Lengte 2 [mm] | 1040 |
Opschroeffilter, M 20 X 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 0,7 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 94 |
| Buitendraad 2 [mm] | 64 |
| Binnendiameter1 [mm] | 58 |
Opschroeffilter, M 20 X 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 82 |
| Buitendraad 2 [mm] | 63 |
| Binnendiameter1 [mm] | 55 |
